The Host


Join the forum, it's quick and easy

The Host
The Host
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome
 photo foother_zps74c56111.png
Добре дошли в единствения по рода си рпг- форум по романа на Стефани Майер- Скитница! Земята е населена от непознати същества наречени Души. Оживелите хора се изолирани в почти безлюдни местности и са принудени да крадат и убиват, за да живея. Към кои си? Какъв си? Реши сам и се присъедини към нас, за да се потопиш в един нов и напълно различен свят.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Честито, Ивон!
Цитати [РП] EmptyПет Юли 19, 2013 2:20 pm by Жюстин Карпович

» Въпроси;;
Цитати [РП] EmptyСъб Юни 08, 2013 1:12 pm by Жюстин Карпович

» Другарче за рп.
Цитати [РП] EmptyПон Май 27, 2013 8:20 am by Léa Voltaire.

» Готови персонажи.
Цитати [РП] EmptyНед Май 26, 2013 8:02 pm by Léa Voltaire.

» Търся всичко останало..
Цитати [РП] EmptyНед Май 26, 2013 7:44 pm by Léa Voltaire.

» Emmelie 'Léa' Voltaire.
Цитати [РП] EmptyНед Май 26, 2013 4:32 pm by Виктор Карпович

» Алина.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ
Цитати [РП] EmptyНед Май 26, 2013 3:11 pm by Виктор Карпович

» Какво късметче ви се падна днес?
Цитати [РП] EmptyСъб Май 25, 2013 8:45 pm by Виктор Карпович

» Намисли си някой потребител преди да влезеш
Цитати [РП] EmptyСъб Май 25, 2013 8:34 pm by Жюстин Карпович


Цитати [РП]

2 posters

Go down

Цитати [РП] Empty Цитати [РП]

Писане by Сахара Нед Май 13, 2012 1:12 pm

Така, така, имаме достатъчно водени РП-та, за да бъде актуална темата... Всеки от нас попада в забавни ситуации и иска или не, героя му изръсва някоя свещена глупост или пък страшно остроумно обяснение, на което се заливаме от смях. Предлагам ви тук да пускаме цитати от РП-тата, които са ни впечатлили, забавлявали или просто привлекли вниманието ни.
Ето я моята поредица от забавни и шантави моменти Very Happy
:

Алистър (това момиче си обожава колата)
(към Чарли)
– Сериозно, ако не застанеш далеч от Бялото Копеле, ще оцветя бронята му с мозъка ти.
--------
- Никъде няма да ходя с теб, набий си го в главата. - казах й ниско, заплашително, но все пак спокойно; след това думите продължиха да валят: - Бъди така добра да благоволиш да бъдеш благосклонна, да си махнеш паразитския задник от безценната ми кола, за да не се налага аз да го направя вместо теб. Няма да ти хареса, така че адиос, слънчице.

(Към Роуд) не толкова забавно, колкото интересно, както и самия ви роу плей (;

Обърнах се към Роуд. – Всъщност, никога не си ми разказвал как ти счупиха розовите очила... Как дойде за теб краят на света, който познаваме.

- Няма да се избием – в зениците ми горяха дяволски пламъчета и аз присвих очи. Беше ми странен навик. - Безобидна съм като камикадзе в атомна централа.
Laughing

Тан-Там Тихата Песен и Либериум Оли

Хвана Приемника на Либерум за раменете и се вгледа в красивите й очи,[...]
-Олии, там ли сии? Аз съм Тан- Там Тихата Песен, не исках да те обиждам, но бях загрижен за Либерум, а никак не знаех, че си толкова малка и невинна.

Отговор:
Кажи му, че владея техники за самоотбрана и ако не спре да ни клати, ще го тръшна на земята - Оли звучеше ядосано и сърдито.

-Ние не се гушкаме и сме сбъркали.- каза блажено Тихата Песничка.- Оли, може ли да те питам нещо?
-Ти как мислиш? Ние като приятели ли се гушкаме или като такова... тези, които са повече от приятели?

Отговор:
- мисля ... мисля, че ти си един от най-добрите приятели на Либерум, значи се гушкаме като приятели - изръси на един дъх, прехапа устни, изчерви се почти до алено и бързо добави - но пък аз те харесвам и като мъж, не само като приятели и всъщност не знам какво да мисля -

Ето това описание ме разби Very Happy
Тан- Там помълча известно време, за да може да размишлява над думите на Оли и да се наслади на докосването на нежните й пръсти, които караха кожата на лицето му да се чувства толкова добре и да почервенява при всяко докосване. Донасяше му толкова топли емоции, които караха стомаха му да се превърта на триста и шейсет градуса и да го кара да се чувства така, сякаш цяло ято пернати си устройват купон с летене вътре.

- Ти... такова, като ми пипна бузките и знаеш ли какво стана?- развълнувано и с леко треперещ глас, като малко дете, започна да ръкомаха и разказва Тан- Там.- И цялата кръв замина в лицето ми и после ми се разпърха стомаха.
Голямата му ръка погали стомахчето му с няколко кръгови движения. Целият Тан- Там беше една наистина комична картинка, която можеше да разсмее дори Желязната Лейди.

Не е ли сладко?
-Отдавна не си идвала на преглед и аз... такова- започна да увърта Тан- Там, сваляйки ръката си от рамото й. Навиваше крайчето на тениската си и гледаше към земята.-Ами ти ми липсваше и... такова, сещаш се... аз реших да те потърся.

Крака му подкоси нейните, така че тя да падне на ръцете му и да я наклони напред съвсем нежно с едно изражение тип "аз изядох лимон и освен, че беше кисел беше и развален, но си мисля, че съм секси", което може би наистина трябваше да мине за изражението на един секси мъжага, но Тан- Там нямаше никакъв опит в това и съответно оплеска нещата.
- Ти... непослушно човешко същество, трябва да ти кажа, че наистина наложително е да оставиш Либерум да бъде щастлива и свободна в твоето тяло, а не да я подтискаш! Тя е мила Душа, не го заслужава.
[...]
-Либерум, аз разбирам, че са ти промили мозъка, но обещавам да те спася, ела с мен в болницата и ще си имаш собствена празна и безопасна глава.- съвсем тихичко опита да предложи Тан- Там Тихата Песен, надявайки се, че няма да предизвика отново негативна реакция.- Аз не искам да обидя човечката, но това ще бъде за твое добро.- уверии я той.- Не ми казвай, че ти не искаш да си добре?

Имението



-Изправи се моментално, когато осъзна, че Ивон го гледа и гордо изпъчи гърди така, сякаш нищо му нямаше. Опита се в съвсем права линия да стигне до нея, но на веднъж дваж залитна пагубно и за малко да целуне паважа в градината.

Беса го завладя и той забрави и за прикритие и за всичко ... скочи от кабината и се развика към Ивон, дори не бе изкарал камата си, не че щеше да му помогне срещу цялата група търсачи на Сюуел...
- Унищожи го напълно нали? - крещеше махайки с ръце и я сочеше с пръст - той ти имаше доверие, по-дяволите, обичаше те, а ти го уби, защо не питаш тъпака настанил се в тялото му, какво е изпитвал Роуд към теб - беше разярен и искаше да си излее всичко, единствената разлика да не го оприличите на побесняло животно, че все още не му излизаше пяна от устата.


Изрита с коляно съвсем нехайно Марк, за да го накара да се превие, а след това заби юмрука си в лицето му и подложи крак, за да го повали на земята, но когато понечи да се наведе, по не знайни причини, кръста му се сецна и той изохка..
-Ох, това Дръзко Желание! Ох, старческите му кокали!- заоплаква се Роуд, докато се придвижваше бавно и приведен към най- близкия камък, по височък, на който можеше да седне без да го заболи много много. Показа ръбчето на белите си боксерки, за да го видят всички.- Тайм аут. Дай ми пет минути!- изпъшка точно като старец Роуд и настани наедрялото си дупе на камъка, който си беше харесал преди малко.
lol!

Сюел разцепи мрака с това си изказване ; D
- И моля ви се.. Спрете да се държите като озверели песове без важна цел в живота си, които ще се разкъсат взаимно заради парче месо, което някой друг може лесно да ви отмъкне

Какво да кажа, сравненията и описанията на Роуд и героите му винаги са много интересни и чудати Very Happy
. Как обичаше тази част от ежедневието, в която накрая си спретваше камион или кола алангле и цяло шоу с гърмежи и фойерверки. Колко приятно за очите и душата, да не говорим, че му идваше като дунавско хоро на връх нова година- точно на място и много кръшно!

Айде оставям ви вие да добавяте други, защото в града ми пак загърмя и затрещя, та тичан да го изгасям. ;/
Сахара
Сахара
Член на института
Член на института

Брой мнения : 1180
Reputation : 1
Join date : 13.04.2012

Върнете се в началото Go down

Цитати [РП] Empty Re: Цитати [РП]

Писане by Роуд Дръзкото Желание Нед Май 13, 2012 1:22 pm

Чари... ти днес ме накара да се смея с глас... Бях забравила какви сравнения съм използвала... Този го бях забравила и ме накара да се смея страшно много..
Крака му подкоси нейните, така че тя да падне на ръцете му и да я наклони напред съвсем нежно с едно изражение тип "аз изядох лимон и освен, че беше кисел беше и развален, но си мисля, че съм секси", което може би наистина трябваше да мине за изражението на един секси мъжага, но Тан- Там нямаше никакъв опит в това и съответно оплеска нещата.
Роуд Дръзкото Желание
Роуд Дръзкото Желание
Хора;
Хора;

Брой мнения : 3669
Reputation : 0
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down

Цитати [РП] Empty Re: Цитати [РП]

Писане by Сахара Нед Май 13, 2012 5:07 pm

Силните му ръце я хванаха през кръста и я завъртяха във въздуха цели два пъти, след което Тан-Там реши, че ако я завърти още веднъж, когато я пусне те ще се клатушка като пияна мадама с малко задръжки по себе си.
Сахара
Сахара
Член на института
Член на института

Брой мнения : 1180
Reputation : 1
Join date : 13.04.2012

Върнете се в началото Go down

Цитати [РП] Empty Re: Цитати [РП]

Писане by Роуд Дръзкото Желание Нед Май 13, 2012 5:21 pm

Виктор&Мадлен

Целуна я по нослето, след което отпусна главата си върху гърдите й. Беше
сигурен, че в момента поне сто бебета щяха да му завидят, ако го видеха
къде лежеше, а да не говорим че три пъти повече чичковци щях ада искат
същото.
Роуд Дръзкото Желание
Роуд Дръзкото Желание
Хора;
Хора;

Брой мнения : 3669
Reputation : 0
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down

Цитати [РП] Empty Re: Цитати [РП]

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите