The Host


Join the forum, it's quick and easy

The Host
The Host
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome
 photo foother_zps74c56111.png
Добре дошли в единствения по рода си рпг- форум по романа на Стефани Майер- Скитница! Земята е населена от непознати същества наречени Души. Оживелите хора се изолирани в почти безлюдни местности и са принудени да крадат и убиват, за да живея. Към кои си? Какъв си? Реши сам и се присъедини към нас, за да се потопиш в един нов и напълно различен свят.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Честито, Ивон!
Желанието. EmptyПет Юли 19, 2013 2:20 pm by Жюстин Карпович

» Въпроси;;
Желанието. EmptyСъб Юни 08, 2013 1:12 pm by Жюстин Карпович

» Другарче за рп.
Желанието. EmptyПон Май 27, 2013 8:20 am by Léa Voltaire.

» Готови персонажи.
Желанието. EmptyНед Май 26, 2013 8:02 pm by Léa Voltaire.

» Търся всичко останало..
Желанието. EmptyНед Май 26, 2013 7:44 pm by Léa Voltaire.

» Emmelie 'Léa' Voltaire.
Желанието. EmptyНед Май 26, 2013 4:32 pm by Виктор Карпович

» Алина.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ
Желанието. EmptyНед Май 26, 2013 3:11 pm by Виктор Карпович

» Какво късметче ви се падна днес?
Желанието. EmptyСъб Май 25, 2013 8:45 pm by Виктор Карпович

» Намисли си някой потребител преди да влезеш
Желанието. EmptyСъб Май 25, 2013 8:34 pm by Жюстин Карпович


Желанието.

+2
Роуд Дръзкото Желание
the informant;;
6 posters

Go down

Желанието. Empty Желанието.

Писане by the informant;; Нед Юни 10, 2012 6:26 pm

Здравейте отново, сладки мои! Можете ли да се досетите защо тазмесечното ни издание се нарича "Желанието" ? Ооо...Сигурна съм, че да! Изключително горда съм с вас, защото този месец се постарахте да изпълните докрай торбичката ми с писания! Щом чак аз се затруднявам с началото, значи не преувеличавам! Но все пак няма как като първо да не спомена великата изцепка на нашия обичан Роуд! Дръзкото желание в теб май се оказа по-силно и успя да омае главата на прелестната и така невинна(дали? Хах) Жасмин, а? Сега какво ще правиш, скъпи? Когато Две души в едно тяло искат различни същества? Дали Ивон ще се съгласи да те подели с Жасмин? Доколкото си спомням не бе особено щастлива от новината, че нехаресвайки харесваш друга дама! Ха-ха! Но да се надяваме, че цялата ситуация ще изгуби отрицателния си привкус, когато завършиш с г-ца Сюел в леглото. Успех, ненаситни!
Като казах “ненаситни” знаете ли кои две същества изплуваха в интелигентната ми глава? Оооо, да, познахте! Марк Пиер и Жанет (Сахара), които откакто се срещнаха, друго освен неприлични неща не правят! Великия женкар, останал все пак вълк единак и изгубил истинското си семейство успя да се влюби в жена, която раздава непрестанно тялото си без чувства, ако това не е някаква ирония, не знам! Дали обаче тази невярна по природа жена (засрами се, мис!) ще се отпусне докрай в компанията ти, Марк? Или всичко ще приключи заради липсата на доверие? Ще следя с голям интерес! Само внимавай да не ти я откраднат отново преди това, защото първо Роуд се постара да я нарани (забележете, два пъти), а сега и Рен Милър, заради теб, я посини, чак жал ми става за Утешителката!
Рен Милър, от своя страна не знам дали получи наказание или божие поощрение, защото срещата му с прекрасната Жасмин-Лунното сияние се превръща във все по-интересно събитие! Дали между на пръв поглед глупавия и арогантен мъж и интелигентната, начетена и винаги с идеално избистрен ум адвокатка няма да припламнат такива огромни пламъци, че чак нас да подпалят? Или пък ще вземат да се намразят? Следя ви, умници, надявам се да ме изненадате!
Нашия сексапилен и ужасно изкушаващ женската аудитория във вълшебната ни планета Виктор Карпович успя в рамките на около един час да си нанесе такива повреди, че чак ми дожаля за него (как да ви кажа, той ми е слабост)! Не само, че катастрофира ( и се надява да е убил душата си, ама само се надява), но и се срещна с най-привлекателната жена бунтар (Темпрес), която бе готова да извади дори нож срещу него! Пази се, момче! Не знам как ще те прежаля, ако те накълцат! Добре, че Тейлър се появи да ти предложи шоколад, иначе наистина щях да впрегна всички духове да ти помагат! Виж, с Вероник обаче взе да ми се услажда да ви наблюдавам, колко натрапчиво-предизвикателен вкус оставаше в устата ми тази дама, особено когато започна да копира действията ти, въртейки се в същия кръг като теб, но в обратна посока, предизвиквайки те направо очевадно… Ех.
Твоята възлюбена Мадлен се оказа, че също познава мис Тейлър М. Кунис и май-май усещам голямата борба помежду им. Не знам дали ще се бият заради стари, някога в миналото започнати дразги, но като гледам светещите очи на Кунис и омекващите й колене от особата ти, нищо чудно да си втората причина да се избият! Ха-ха!
В прекрасното ни царство се появиха още много очарователни госпожици и господа, които се надявам да ме изненадат и очароват с интересните си истории; малката сладка Алис и дивата, човеколюбива Лоръл се срещнаха в най-опасния град за тях, Тусон! Момичета мои, не мислите ли с главите си! Грабвайте куклата и дим да ви няма!
Нещо ми се струва, че бунтарите се увеличиха много! Сдобиха се и с Кокона, опа… моя грешка. Контеса-гледачка (или псевдогледачка, като гледам какви ги дрънка), още един сексапилен и както изглежда доста ‘добър’ и смел мъжага Антъни Прескот, помогнал в много труден момент на Роуд, отвързвайки го от леглото на Ивон (горкичкия); и Питър Боунс! Боунси, уж не се впечатляваш от дупето на Контесата, обаче гледаш да е по-често около ръцете ти, а? Внимавай само да не я обездевственичиш, че няма да има кой да ви предсказва бъдещето! Ха-ха!
Антъни, съветвам те да внимаваш с тази блондинка, която ви нахлу в прелестното кралство, Захир-Махир, пустинните бегълци не само, че са ми леко непознати, но и доста подозрителни! Носят се слухове, че омайвала мъжете, внимавай да не омае и твоята глава, защото ако всички бунтари се окажете влюбени, е, извинявайте, ама не само, че ще сте лесна плячка за търсачите, но и … ще се изложите! Влюбени! Едни обикновени жени да ви взимат ума! Аз тайно се надявах да стане нещо между теб и Касиди, между другото, ама явно не се получи… Доста трудна и невинна, а? Ха-ха! Бъди по-напорист (ама все пак си остани не-влюбен и с чисто съзнание! )
Абе какво се случва с нашите деца – Либериум Оли и Тихата Песен (тиха… тука се сещам, че тихите води са най-дълбоки? Песничка…) Много голяма и чиста ще да е тяхната любов, усещам аз! Дано и вие не се награбите скоро, защото съвсем ще развратите Информанката! Сигурно 50% от писанията този месец са свързани с плътските желания и… задоволяването им!
Касиди и Шарлот пък от друга страна се оказа, че са роднини! Братовчедки? На по пай? Защо не поканихте и мен! Хе-ха! (П.С.: Каси, НИКОГА не позволявай на апетита да те оставя! Не те искам анорексичка!)
Тъкмо когато се замислих, че съм се изморила от вас, дойде ред на другия мой любимец ДИМИТРИЙ! Затъжих се за теб, скъпи! Все още си в търсене на своята блондинка Амбър, а? Усещам как скоро ще я намериш, хм-хм, особено след обещанието на Тейлър! Дано се окаже по-сериозна, отколкото изглежда!
Атина! О, красавице, изпълваш ме всеки път с радост, когато забиеш трънливия си шамар-отговор в лицето на някого! Но не прекаляваш ли? Така остроумна и бързо схватлива, но все пак предпазлива! Не знам дали Есме и Атина ще са най-добри приятелки, но определено Евънс ще се понапери след още една-две срещи с особата на подобна личност, като носещата божествено име девойка.

Като гледам как сте я започнали, не вярвам да остана без работа. Продължавайте в същия дух; искам да ме изморявате!

the informant;
the informant;;
the informant;;

Брой мнения : 8
Reputation : 0
Join date : 20.04.2012

Върнете се в началото Go down

Желанието. Empty Re: Желанието.

Писане by ???? Нед Юни 10, 2012 7:00 pm

;д доста интересни неща съобщаваш..и хубаво пишеш..абе, браво, Клюкарко...Всичко знаеш и не си пестиш хапливите коментари ;д Wink

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Желанието. Empty Re: Желанието.

Писане by Роуд Дръзкото Желание Нед Юни 10, 2012 7:23 pm

Оо, Роуд си го отнесе :DD ама то Дръзкото Желание е виновно за това с Жасмин.. иначе, дай- боже Роуд да види секс отново..
Роуд Дръзкото Желание
Роуд Дръзкото Желание
Хора;
Хора;

Брой мнения : 3669
Reputation : 0
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down

Желанието. Empty Re: Желанието.

Писане by Марк Пиер Нед Юни 10, 2012 7:27 pm

Laughing Аз ще замълча просто ...
Марк Пиер
Марк Пиер
Водач#1
Водач#1

Брой мнения : 1823
Reputation : 1
Join date : 29.04.2012

http://myheartstories.wordpress.com

Върнете се в началото Go down

Желанието. Empty Re: Желанието.

Писане by Роуд Дръзкото Желание Нед Юни 10, 2012 7:28 pm

Оо, тамън щях да добавя, че Роуд е горд, че не е единствения развратник :DD
Роуд Дръзкото Желание
Роуд Дръзкото Желание
Хора;
Хора;

Брой мнения : 3669
Reputation : 0
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down

Желанието. Empty Re: Желанието.

Писане by Марк Пиер Нед Юни 10, 2012 7:35 pm

Марк не е развратник Shocked той е просто човек, който обича да се наслаждава на тялото на Сахара happybounce
Марк Пиер
Марк Пиер
Водач#1
Водач#1

Брой мнения : 1823
Reputation : 1
Join date : 29.04.2012

http://myheartstories.wordpress.com

Върнете се в началото Go down

Желанието. Empty Re: Желанието.

Писане by Сахара Нед Юни 10, 2012 7:45 pm

Laughing


Последната промяна е направена от Сахара на Сря Окт 10, 2012 3:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Сахара
Сахара
Член на института
Член на института

Брой мнения : 1180
Reputation : 1
Join date : 13.04.2012

Върнете се в началото Go down

Желанието. Empty Re: Желанието.

Писане by Жасмин - Лунното сияние Нед Юни 10, 2012 7:48 pm

Хаха, информаторът се оказа доста информиран, дори изказа повече, отколкото се бе случило...Чудя се как узнава плановете,докато още не са се реализирали и са само в главите на нашите герои? И Роуд, пак взе да се опитваш да се оправдаваш...може би затова още не си писал на Жасмин?
Марк, колкото и други любовни приключения да има, вашето със Сахара се нарежда на първо място и бие всякакви рекорди Laughing Laughing
Нови хора, нови любови идват ^^
Жасмин - Лунното сияние
Жасмин - Лунното сияние
Душа;
Душа;

Брой мнения : 664
Reputation : 2
Join date : 12.05.2012

Върнете се в началото Go down

Желанието. Empty Re: Желанието.

Писане by Марк Пиер Нед Юни 10, 2012 7:55 pm

Ние сме влюбени, не го правим само за забавление Razz
Марк Пиер
Марк Пиер
Водач#1
Водач#1

Брой мнения : 1823
Reputation : 1
Join date : 29.04.2012

http://myheartstories.wordpress.com

Върнете се в началото Go down

Желанието. Empty Re: Желанието.

Писане by Жасмин - Лунното сияние Нед Юни 10, 2012 7:56 pm

Никой не твърди обратното...^^
Повече любов и по-малко забавление xD
Наистина този месец много неща станаха....при това доста хммм интересни Laughing
Жасмин - Лунното сияние
Жасмин - Лунното сияние
Душа;
Душа;

Брой мнения : 664
Reputation : 2
Join date : 12.05.2012

Върнете се в началото Go down

Желанието. Empty Re: Желанието.

Писане by Питър Боунс Пон Юни 11, 2012 4:29 am

Нееее, Пипи не прави такива неща Laughing
Питър Боунс
Питър Боунс

Брой мнения : 106
Reputation : 0
Join date : 23.05.2012

Върнете се в началото Go down

Желанието. Empty Re: Желанието.

Писане by Марк Пиер Пон Юни 11, 2012 7:01 am

Чари, нямам нищо против удоволствията, но те винаги са по-големи, когато започват и продължават с любов ...
Марк Пиер
Марк Пиер
Водач#1
Водач#1

Брой мнения : 1823
Reputation : 1
Join date : 29.04.2012

http://myheartstories.wordpress.com

Върнете се в началото Go down

Желанието. Empty Re: Желанието.

Писане by Сахара Пон Юни 11, 2012 7:15 am

ето, че споделяме едно и също мнение :DDD
Сахара
Сахара
Член на института
Член на института

Брой мнения : 1180
Reputation : 1
Join date : 13.04.2012

Върнете се в началото Go down

Желанието. Empty Re: Желанието.

Писане by Марк Пиер Пон Юни 11, 2012 7:17 am

Чаритаааааа happybounce
Марк Пиер
Марк Пиер
Водач#1
Водач#1

Брой мнения : 1823
Reputation : 1
Join date : 29.04.2012

http://myheartstories.wordpress.com

Върнете се в началото Go down

Желанието. Empty Re: Желанието.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите