The Host
Welcome
 photo foother_zps74c56111.png
Добре дошли в единствения по рода си рпг- форум по романа на Стефани Майер- Скитница! Земята е населена от непознати същества наречени Души. Оживелите хора се изолирани в почти безлюдни местности и са принудени да крадат и убиват, за да живея. Към кои си? Какъв си? Реши сам и се присъедини към нас, за да се потопиш в един нов и напълно различен свят.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics

Дневничето на Роуд

Go down

Дневничето на Роуд

Писане by Роуд Дръзкото Желание on Съб Юни 16, 2012 4:42 am

Скрито в стаята на Ивон, където всички избягват да влизат, това тефтерче съдържаше толкова много за Роуд още преди нашествието.

--------------------------------------------------------------------------
You're my sweet nightmare in nights
Извини,что делить нам нечего
Позвони, только не отвечу я.
Вспоминай то о чём мечтали мы,
Вспоминай, как любовь прогнали мы.
Роуд Дръзкото Желание
Хора;
Хора;

Брой мнения : 3669

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Дневничето на Роуд

Писане by Роуд Дръзкото Желание on Нед Юни 17, 2012 6:11 am

Дневничето на Роуд беше изключително разхвърляно, няколко страници се бяха откъснали от цялостната композиция и се намираха между петдесет и трета и петдесет и пета страница. Петдесет и четвъртата липсваше по някаква странна причина, но никой не обръщаше внимание на този факт. Почти не се забелязваше, че липсва въпросната страница, която така и така си бе била празна и не бе съдържала абсолютно нищо, освен своята белота.
Та, когато отворите на тези страници, от които подават ръбчета откъснатите листа, първото, което можеше да привлече вниманието ви е изрезката от вестник, на която имаше снимка на непозната за вас, но не и за Роуд, жена, чиито ръце бяха закопчани с белезници зад гърба й. Косата й бе прошарена от преждевременното й побеляване под влиянието на постоянен стрес.
Заглавието на статията гласеше "Току що станалата майка, Валенсия Крисчън, влезе в затвора за грабеж в банката на 3- то авеню" . Роуд винаги казваше "Ах, мамо, мамо, престъпността ми е наследствена".
Не можеше да отрече, че е най- красивата майка, макар да я виждаше веднъж месечно през решетките на килията. Тя винаги му бе давала това, от което има нужда, макар и на отсрещната улица зад куп стени, бодлива тел и решетки.
Именно такива разсъждения бе написал в няколкото реда под изрезката.
"Скъпо дневниче, не можем да отречем добротата на мама. Още си спомням онзи пък, когато поисках пари за колело, а тя ми обясни как да отворя банков сейф без да имам реално ключ за него. Сигурен съм, че дори богаташчето Рони би ми завидяло за такава майка!"

--------------------------------------------------------------------------
You're my sweet nightmare in nights
Извини,что делить нам нечего
Позвони, только не отвечу я.
Вспоминай то о чём мечтали мы,
Вспоминай, как любовь прогнали мы.
Роуд Дръзкото Желание
Хора;
Хора;

Брой мнения : 3669

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down