The Host
Welcome
 photo foother_zps74c56111.png
Добре дошли в единствения по рода си рпг- форум по романа на Стефани Майер- Скитница! Земята е населена от непознати същества наречени Души. Оживелите хора се изолирани в почти безлюдни местности и са принудени да крадат и убиват, за да живея. Към кои си? Какъв си? Реши сам и се присъедини към нас, за да се потопиш в един нов и напълно различен свят.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics

Хотел Сънсет Тауър

Предишната тема Следващата тема Go down

Хотел Сънсет Тауър

Писане by Арома Ред Роуз on Пон Юли 02, 2012 2:45 pm

--------------------------------------------------------------------------
Арома Ред Роуз
утешители;
утешители;

Брой мнения : 88

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Хотел Сънсет Тауър

Писане by Арес on Пон Юли 02, 2012 2:56 pm

Спрях пред хотела . Бях разбрал че ще я карам в апартамент , но явно пак съм си седял на ушите. Хотелът беше голям и изискан . Надали ми бе по джоба престоя тук. Отворих вратата и слезнах . Отворих багажника и свалих куфарите. Сега обърнах повече внимание на красивата ми позната , която носеше пленителна рокля.
-Извинявам се отново че закъснях - казах и продължих -Много си красива. Доста си пораснала от последният път когато се видяхме.
Докато бях с нея бях различен . Усмивката ми не се махаше от лицето ми , а обикновено бях грубиян и злобен тип . Вдигнах куфарите и . Бяха доста тежки , явно щеше да стой дълго време , можеше да се видим отново тези дни, ама какви ги говоря нали е жена - трябва да си понесе гардероба иначе не е тя .
Леко се подсмихнах . Понесох куфарите към входа . Реших да и помогна да ги занесе до стаята си . Поне това можеше да направя без да закъснявам.
Влезнах вътре и отново се уверих че е доста изискано .Чувствах се като скитник в квартала на богатите.
Отново я погледнах като усмивката ми отново се появи на лицето ми .Можех да се радвам само за нея , че може да си почива тука.
- Ако има нещо винаги можеш да се обърнеш отново към мен - усмихнах се като понесох куфарите към асансьора.
Арес
търсачи;
търсачи;

Брой мнения : 10

Писане by Арома Ред Роуз on Пон Юли 02, 2012 3:20 pm

Усмихнах се и отидох на рецепцията.Мъжът гледаше към Арес с огромен неприязън.Подадох му кредитната си карта и когато той посегна към нея се подсмихнах и я задържах:
-Не го гледай така,дори не можеш да си мечтаеш за кола като неговата или за тяло като неговото,а и ти се само рецепционист.Мерси.-той беше слисан от поведението ми.Обърнах се като отметнах косата си и погледнах към Арес.Той ми жбе направил комплимент.Дали наистина бях хубава?Може би.Усмихнах му се лъчезарно докато ме чакаше до асансьора.
Едно изхъмкване бе достатъчно,за да разбера,че Г-н. рецепционист е приклюючил с кредитната ми карта й можех да вървя.Стигнах до придружителя си и докоснах ръката му:
-Ела с мен.Ще те почерпя едно питие.Мисля,че харесваш уискито?-аз щях да пия само вода,но това е друг въпрос.Не знаех на какво съм способна под влиянието на алкохола.Влязох в асансьора следвана от него и натиснах бутона към последният етаж.С най-хубавата гледка.

Арома Ред Роуз
утешители;
утешители;

Писане by Арес on Пон Юли 02, 2012 3:31 pm

Нейната почерпка звучеше много примамливо . Дори нямах време да се съглася , а тя вече ме бе вкарал в асансьора. Видях , че натиска бутона за последният етаж и коремът ми се сви. Имах страх от височини , но след една чаша сигурно вече щях да забравя , че съм на последният етаж.
Асансьорът издаде естественият си звук когато пристигне на зададеният етаж и вратата се отвори . Вдигнах куфарите и ги понесох след нея. Беше страшна жега . Когато я гледах как отваря врата имах надежда вътре да има поне 3 климатика и да са пуснати на последната степен. Коридорите бяха дълги и чисти. Надали това щях да го видя някой ден в сградата в която живеех,
-За колко време си тук? - попитах я докато чаках да отвори вратата>
Спуснах леко куфарите . Роуз отвори вратата , а аз нахълтах след нея . Стоварих куфарите където тя ми каза и си пораздвижих ръцете. Леко ми бяха изтръпнали ръцете от куфарите, но сега се чувствах супер.[b]

Арес
търсачи;
търсачи;

Писане by Арома Ред Роуз on Пон Юли 02, 2012 3:54 pm

Музиката в асансьора бе приятна,не беше натрапчива.Затананиках си с нея и когато познатия звън достигна до слуха ми се усмихнах и нетъпреливо тръгнах към вратата и започнах да търся ключовете.
Арес бе зад мен и ясно му личеше,че не му допада факта колко багаж нося.Отключих и отворих вратата пускайки го пред себе си.Посочих му къде да остави багажа и се приближих до една от масите потърсих дистанционното за климатика и го включих.Приближих се до прозореца и въздъхнах
-Ще съм тук може би завинаги.Местя се.-подсмихнах се и се обърнах към него.
-Е хайде нека си намерим нещо за пиене.-тръгнах към един от шкафовете,но се блъснах в него.
-Господи съжалявам.Просто аз отивах да...Съжалявам.-млъкнах и сведох погледа си надолу.
-Съжалявам--изчервих се и започнах да си чопля панделката на роклята си.

Арома Ред Роуз
утешители;
утешители;

Писане by Арес on Пон Юли 02, 2012 4:04 pm

Засмях се , от доста време него бях правил , но сега се смеех .
-Няма за какво - погледнах я в очите като продължих леко да се смея. Все още бе топло в стаята . Не издържах и леко разкопчах ризата си . Понесох се из стаята и застанах пред климатика. Беше любов от пръв поглед. Той определено можеше да ме накара жив . Чувствах се като малко дете. Бях затворил очите си и се бях изпъчил напред. Вятърът от климатика дразнеше кожата ми с нежен леден полъх.
-Защо тогава не си намериш хубав апартамент - попитах , като все още седях със затворени очи пред климатика .
Радвам се че ме замъкна след нея . Замислих се и си направих бърза сметка. Трябва да си купя климатик в апартамента. Особено за тези предстоящи дни на жеги.
Отворих очи я погледнах . Умело сипваше питиетата в чашите . Усмихнах се . "Ще я заведа до морето" - помислих си .Трябваше да види залеза. Беше доста красив . Това бе едно от нещата който ми харесваха след природата.
Тръгнах към нея. След миг вече седях до нея и гледах как наглася чашите. Стаята бе огромна . Наистина си личеше ,че трябва да си богат за да преспиш тук.
-Имаш ли планове за довечера?

Арес
търсачи;
търсачи;

Писане by Арома Ред Роуз on Пон Юли 02, 2012 4:27 pm

Погледнах го и взех чашата му.Надигнах я и изпих съдържанието й.
Дръпнах го към дивана и осъзнавайки каква глупост правя и колко лека изглеждам в очите му го целунах.Бутнах го да седне на дивана и седнах в скута му с лице към него.Продължих да го целувам и бавно да разкопчавам ризата му.
Дръпнах се след няколко минути и прошепнах.
-Да имам планове с теб.-отново го целунах без да чакам отговор.В действителност вече не знаех какво ми става.Първо Виктор,а сега и него за две години нещата с мъжете в моя живот не вървяха много добре.Отдавах се на всеки който има нещо с мен,а дори и на Арес.За бога той просто ми носеше багажа.
Въпреки,че знаех,че е грешка аз продължавах да го целувам,а ръцете ми да се плъзгат по тялото му.

Арома Ред Роуз
утешители;
утешители;

Писане by Арес on Пон Юли 02, 2012 4:39 pm

Харесваше ми на къде бие. Оставих се да ме целува , а аз отговарях на всяка нейна целувка. Прокарах ръцете си по тялото и като докоснах роклята и. Дивана бе малък , но удобен . Надигнах се въпреки че бе над мен , тя бе лека. Вдигах Роуз и я понесох към спалнята. Хвърлих я от горе и застанах над нея . Целувах я по устните страстно . Прокарах ръцете си по тялото и, като нежно опипвах краката и тялото и .
Незнаех какво ми става, но тя ме побъркваше , беше като някакъв наркотик . Всяка следваща целувка ме караше да искам още и още . Трудно откъсвах устните си от нея , бе сладка с нежни устни който ме бяха омагьосали . Нежно прокарах устните си по вратът и . Незнайно защо я захапах. Бях като някакво животно . От доста време не се бях докосвал до женско тяло и бях като разгонен (признавам си).
-Харесват ми твойте планове - прошепнах нежно на ухото и

Арес
търсачи;
търсачи;

Писане by Арома Ред Роуз on Пон Юли 02, 2012 5:06 pm

-Господи.-простенах и извих бедрата си нагоре,за да се притисне той към мен.Той нямаше коса?Как така?! Въпреки всичко го притиснах към себе си и простенах отново.Разтварях се под него,за него и бях готова да му дам всичко,което пожелае.
Мамка му.Обърнах го под себе си и сложих ръце на ципа на роклята си,като преди това отвързах панделката и я хвърлих настрани.Обувките ми я последваха не след дълго роклята ми,ризата му и така единствената пречка до това да го имам бяха прашките ми,дънките му и боксерките.

Арома Ред Роуз
утешители;
утешители;

Писане by Арес on Пон Юли 02, 2012 5:22 pm

Тя си свали роклята. Бях опиянен от нея .Незнаех къде се намирам , но определено знаех какво правя. Надигнах се като видях малкото и изящно тяло под мен. Беше страшно секси . Свалих дънките си бързо като бях легнал до нея . Вдигнах я и я сложих върху нея . Започнах да я целувам страстно по устните и да я притискам към себе си . Сложих двете си ръце на сладкото и дупе и започнах да го мачкам. Леко си прехапах устните . Бях възбуден и усещах как курът ми я докосваше. Не бях сигурен , но той май беше излезнал от боксерките ми и на голо се докосваше до коремът и. Отворих очи и видях нежната и руса коса да се е разпростряла по тялото ми . Откъснах едната си ръка от дупенцето и , и я хванах за косата . Прехапах устните си като я видях как изпъна шията си . Целунах я нежно там след което я захапах

Арес
търсачи;
търсачи;

Писане by Арома Ред Роуз on Пон Юли 02, 2012 5:40 pm

Усещах пенисът му,който се притискаше към мен,но за жалост не там лъдето ми се искаше,а в коремът ми.Това не ми допадаше особено исках го на друго място.
И ето в мен се събуди онова чувство.Отдавна забравено.
Срамът и притесненията ми изчезнаха заедно със страха ми.
Ръцете ми ловко се спуснаха по тялото на партньора ми изучавайки всяка част от него докато тя продължаваше да се
отърква в тялото му и най-вече в горещата издутина,която така силно ме влечеше.
-Арес...-прошепнах в ухото му и захапах леко меката част,след което я засмуках.

Арома Ред Роуз
утешители;
утешители;

Писане by Арес on Вто Юли 03, 2012 6:53 pm

Захапа ме по ухото . Това бе слабото ми място , не знаех от къде го знае или току що го бе намерила случайно , но ме побъркваше. Хванах я за сладкото дупе и се надигнах . Отместих я от себе си и я оставих да легне по гръб , застанах отгоре и . Започнах да я целувам по устните . Спуснах се надолу по шията и , продължих по рамената и . Нежно опипвах тялото и с ръцете си . Хванах я нежно за циците и . Прокарах език по зърната и , нежно започнах да ги хапя. Смучех и облизвах . Харесваше ми да си играя с тялото и . Прокарах пръсти по коремът и . Спуснах надолу и се заиграх между краката и . Нежно натисках и усещах как сладките и дантелени прашки се навлажняват . Погледнах я в очите като се върнах на сладките и устни. Захапах долната и устна . И леко си поиграх с езика върху нея.
-Как си ?

Арес
търсачи;
търсачи;

Писане by Арома Ред Роуз on Сря Юли 04, 2012 8:30 am

Роуз се извиваше под ласките на Арес.Устните и се разтваряха от желание,а очите и се притвориха.Миглите й галеха бузите й,а гърдите и се надигаха от неравномерното й дишане.
Тя го погледна през мигли,когато той я попита как е,а от устните и се откъсна една доволна въздишка.
-Да....Добре съм.-прошепна тя и се подсмихна.Роуз вдигна едната си ръка и го придърпа към себе си,за да го целуне.
Устните и поддаваха под неговите,а целувките така сладки я оставаха без дъх и я караха да стене и да иска още и още.

Арома Ред Роуз
утешители;
утешители;

Писане by Арес on Сря Юли 04, 2012 8:55 am

Тя отново ме целуна. Побърка ме , исках още . Дръпнах дантелените и прашки надолу и ги бхвърлих настрани. Целунах я страстно, прокарах езикът си между нежните и тънки устни, като свалих боксерките си. Разкрачих я, като се наместих между краката и . Започнах да се притискам . Леко се повдигнах, вече неможех да чакам исках я сега. Усещах как диша тджко . Хванах курът си с едната си ръка и го наместих върху клиторът и . Поиграх си като го потърках малко. След което го преместих малко по надол . Притиснах се повече и усетих как започна да влиза

Арес
търсачи;
търсачи;

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото