The Host


Join the forum, it's quick and easy

The Host
The Host
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome
 photo foother_zps74c56111.png
Добре дошли в единствения по рода си рпг- форум по романа на Стефани Майер- Скитница! Земята е населена от непознати същества наречени Души. Оживелите хора се изолирани в почти безлюдни местности и са принудени да крадат и убиват, за да живея. Към кои си? Какъв си? Реши сам и се присъедини към нас, за да се потопиш в един нов и напълно различен свят.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Честито, Ивон!
Die Briefe der Blinde  EmptyПет Юли 19, 2013 2:20 pm by Жюстин Карпович

» Въпроси;;
Die Briefe der Blinde  EmptyСъб Юни 08, 2013 1:12 pm by Жюстин Карпович

» Другарче за рп.
Die Briefe der Blinde  EmptyПон Май 27, 2013 8:20 am by Léa Voltaire.

» Готови персонажи.
Die Briefe der Blinde  EmptyНед Май 26, 2013 8:02 pm by Léa Voltaire.

» Търся всичко останало..
Die Briefe der Blinde  EmptyНед Май 26, 2013 7:44 pm by Léa Voltaire.

» Emmelie 'Léa' Voltaire.
Die Briefe der Blinde  EmptyНед Май 26, 2013 4:32 pm by Виктор Карпович

» Алина.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ
Die Briefe der Blinde  EmptyНед Май 26, 2013 3:11 pm by Виктор Карпович

» Какво късметче ви се падна днес?
Die Briefe der Blinde  EmptyСъб Май 25, 2013 8:45 pm by Виктор Карпович

» Намисли си някой потребител преди да влезеш
Die Briefe der Blinde  EmptyСъб Май 25, 2013 8:34 pm by Жюстин Карпович


Die Briefe der Blinde

Go down

Die Briefe der Blinde  Empty Die Briefe der Blinde

Писане by Лора Сря Авг 15, 2012 11:37 am

when memories come alive

Дневникът й не беше един. Не бяха и два. Бяха повече от двайсет, пръснати из стаята й, на най-тайните места, които можеше да открие. Какво криеше там?Живота си. Писмата си. Рисунките си. Мечтите и надеждите си. Понякога пишеше сама, което ставаше с известни затруднения, но почти винаги диктуваше на своя доверена приятелка, която се отнасяше прилежно и записваше всичко излязло от устата на Лора и предназначено за тези страници.
В началото, на стр.2, имаше писмо. Беше едно от многото. Беше от периода, когато страдаше най-много. И когато Тан-Там го нямаше.


Здравей!Пиша ти отново. Случиха се толкова неща тук, иска ми се да си до мен. Липсваш ми, липсва ми неизменното ти чувство за хумор, липсват ми разговорите, липсва ми гласът ти. Знаеш, че не аз пиша писмото, затова ще спестя някои подробности, които ще ти кажа, когато се видим. А това кога ще е?Какво става в Америка?Майка ми не повдига темата, а се страхувам, да не прекрача границата. Не искам да ме пращат в интернат за бавноразвиващи се. Аз не съм бавноразвиваща се. Просто съм сляпа. Знаеш ли, започнах да пиша своя собствена книга. Имам куп идеи. Когато си дойдеш ще я прочетеш. Нямам много време. Трябва да вървя. Очаквам те.

дата: 05.02.2010г.
Лора
Лора

Брой мнения : 27
Reputation : 0
Join date : 13.08.2012

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите