The Host


Join the forum, it's quick and easy

The Host
The Host
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome
 photo foother_zps74c56111.png
Добре дошли в единствения по рода си рпг- форум по романа на Стефани Майер- Скитница! Земята е населена от непознати същества наречени Души. Оживелите хора се изолирани в почти безлюдни местности и са принудени да крадат и убиват, за да живея. Към кои си? Какъв си? Реши сам и се присъедини към нас, за да се потопиш в един нов и напълно различен свят.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Честито, Ивон!
Обрат.      EmptyПет Юли 19, 2013 2:20 pm by Жюстин Карпович

» Въпроси;;
Обрат.      EmptyСъб Юни 08, 2013 1:12 pm by Жюстин Карпович

» Другарче за рп.
Обрат.      EmptyПон Май 27, 2013 8:20 am by Léa Voltaire.

» Готови персонажи.
Обрат.      EmptyНед Май 26, 2013 8:02 pm by Léa Voltaire.

» Търся всичко останало..
Обрат.      EmptyНед Май 26, 2013 7:44 pm by Léa Voltaire.

» Emmelie 'Léa' Voltaire.
Обрат.      EmptyНед Май 26, 2013 4:32 pm by Виктор Карпович

» Алина.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ
Обрат.      EmptyНед Май 26, 2013 3:11 pm by Виктор Карпович

» Какво късметче ви се падна днес?
Обрат.      EmptyСъб Май 25, 2013 8:45 pm by Виктор Карпович

» Намисли си някой потребител преди да влезеш
Обрат.      EmptyСъб Май 25, 2013 8:34 pm by Жюстин Карпович


Обрат.

Go down

Обрат.      Empty Обрат.

Писане by the informant;; Съб Апр 28, 2012 5:17 am

Ето, че дойде и моят ред, красавци, а аз съм тук не, за да се заям с вас, а за да ви осведомя какво, аджеба, става из Рп-тата на тоя форум и трябва да започна със злощастната случка от преди седмица, в която скъпият водач на градските бунтари, Роуд дост сгази лука и то заради още по- скъпата Ивон Сюуел, която не просто е Душа, а същински Търсач. Доста хитро от страна на Роуд да привлече на своя глава Търсач към групата и в същото време доста глупаво да си мисли, че няма да бъде издаден. Горкия, на бързо се сдоби с една Душа в тялото си и зачезна, оставяйки неприличните си преживявания в главата на Дръзко Желание, но много скоро господин Геноцид вдигна пара и налетя над госпожица Жанет/Сахара. Скъпи ми Роуд, на такива жена се налита с друго, не със стъкло в ръката. Не ми казвай, че точно ти не знаеш. Жанет, не е лесно пациентите ти да са толкова луди, нали? Пожелавам ти успех точно с този пациент и... да не се опариш!
По същото време на падежа на Роуд, Мадлен пък успя да накара човека под прикритие, Виктор Карпович, и бивш глава на световен трафик, да я измъкне от ставащото и да изложи на опастност цялата си репутация. Но какво значение има това, когато Виктор си получи искането. Услади ли ти се да вкараш Мадлен в леглото си? Тя май няма нищо против да го направиш отново, не я разочаровай.
Милата Либерум пък си държи доста боен човек в тялото си. Преди месеци в срещата си с Лана, Оли и самата преди малко посочена показаха блестящи бойни умения. Кой да знае, че малката невинна Оли, която успя да накара Тан- Там да съжалява, че се е опитал да измъкне Либерум от опасната ситуация на бягство, та даже го и принуди да се извинява и да я вика обратно в тялото.

Скоро ще се върна с ощееее... не забравяйте да ми пълните торбичката с истории. Не искаме да остана без работа, нали?
the informant;;
the informant;;
the informant;;

Брой мнения : 8
Reputation : 0
Join date : 20.04.2012

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите