The Host


Join the forum, it's quick and easy

The Host
The Host
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome
 photo foother_zps74c56111.png
Добре дошли в единствения по рода си рпг- форум по романа на Стефани Майер- Скитница! Земята е населена от непознати същества наречени Души. Оживелите хора се изолирани в почти безлюдни местности и са принудени да крадат и убиват, за да живея. Към кои си? Какъв си? Реши сам и се присъедини към нас, за да се потопиш в един нов и напълно различен свят.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Честито, Ивон!
Заловете го! EmptyПет Юли 19, 2013 2:20 pm by Жюстин Карпович

» Въпроси;;
Заловете го! EmptyСъб Юни 08, 2013 1:12 pm by Жюстин Карпович

» Другарче за рп.
Заловете го! EmptyПон Май 27, 2013 8:20 am by Léa Voltaire.

» Готови персонажи.
Заловете го! EmptyНед Май 26, 2013 8:02 pm by Léa Voltaire.

» Търся всичко останало..
Заловете го! EmptyНед Май 26, 2013 7:44 pm by Léa Voltaire.

» Emmelie 'Léa' Voltaire.
Заловете го! EmptyНед Май 26, 2013 4:32 pm by Виктор Карпович

» Алина.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ
Заловете го! EmptyНед Май 26, 2013 3:11 pm by Виктор Карпович

» Какво късметче ви се падна днес?
Заловете го! EmptyСъб Май 25, 2013 8:45 pm by Виктор Карпович

» Намисли си някой потребител преди да влезеш
Заловете го! EmptyСъб Май 25, 2013 8:34 pm by Жюстин Карпович


Заловете го!

Go down

Заловете го! Empty Заловете го!

Писане by the informant;; Пет Юли 13, 2012 7:59 am

Виктор, Виктор... къде изчезна? Дали някой те отвлече или сам пожела да си тръгнеш? Но Института ще те хване и именно затова съм тук, за да обявя Състезанието .
Всички членове на Института да запретват ръкави, защото ви очаква голямо търсене! Първия заловил Виктор Карпович ще си извоюва едно много специално място в управлението на Института! И аз ще ви дам една подсказка скъпи мои... някой ми подшушна, че е тръгнал на север към Канада! Дали няма да го намерите там?
Топло топло... или път студено студено. Следете темата за допълнителни подсказки!
the informant;;
the informant;;

Брой мнения : 8
Reputation : 0
Join date : 20.04.2012

Върнете се в началото Go down

Заловете го! Empty Re: Заловете го!

Писане by the informant;; Съб Юли 14, 2012 8:40 pm


Аз съм тук отново и ви нося важна информация.
Заловете го! Resting_in_the_desert_by_7moodbn3bdallah-d4kujoi
Това, членове на Института, е Шърлийн. Скъпата другарка на нашия изчезнал Виктор. Една Душичка ми подшушна, че се намира на един от страничните пустинни пътища съвсем сама и нещастна. Толкова е прашна, че се смята, че не е помръдвана от мястото си в продължение на месеци.
В Шърлийн ще намерите мобилния телефон на Виктор, а не забравяйте, че той крие своите съобщения, няколко касови бележки, сред които ще намерите и касовата бележка от магазина, в който е пазарувал за последно. Добре се загледайте в нея и в предполагаемото количество на храната! Не ви ли се струва прекалено много за сам мъж? Та това е храна за цяла армия! По дръжката на вратата от страната на пасажерската седалка ще откриете следи от одраскване. Може би е чисто отвличане и нашата добра Душа се е съпротивлявала. По предпазния колан ще намерите малко кръв. Дали е бил ранен?

Не забравяйте, участници, че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да минете през Шърлийн. След нея следват две посоки Магазина, където е пазарувал за последно или Дома му. В Магазина ще ви посрещне продавачката Дейзи Флауър,* а в дома му ще ви разтревожената госпожица Грижовна Нежност.*

*и двете личности ще бъдат изиграни от пасивни лица, подготвени от форума.
the informant;;
the informant;;

Брой мнения : 8
Reputation : 0
Join date : 20.04.2012

Върнете се в началото Go down

Заловете го! Empty Re: Заловете го!

Писане by the informant;; Съб Авг 25, 2012 2:58 pm

Скъпи, скъпи мои! Няма да повярвате какво ми подшушна една душичка, която със сигурност не може да си държи устата затворена. Нашият скъп Виктор е бил забелязан в Детройт тази сутрин и още е там със сигурност. Затова дерзайте, скъпи мои! Всеки от вас трябва да се придвижи до Детройт в собствена тема (знаете кой е раздела). И търсете! Не забравяйте, обаче, че Виктор Карпович си го бива в криенето. На кой ли ще му се отвори късмета да получи поздравленията на Данте? Борете се, дами, борете се!
the informant;;
the informant;;

Брой мнения : 8
Reputation : 0
Join date : 20.04.2012

Върнете се в началото Go down

Заловете го! Empty Re: Заловете го!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите