The Host


Join the forum, it's quick and easy

The Host
The Host
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome
 photo foother_zps74c56111.png
Добре дошли в единствения по рода си рпг- форум по романа на Стефани Майер- Скитница! Земята е населена от непознати същества наречени Души. Оживелите хора се изолирани в почти безлюдни местности и са принудени да крадат и убиват, за да живея. Към кои си? Какъв си? Реши сам и се присъедини към нас, за да се потопиш в един нов и напълно различен свят.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Честито, Ивон!
Cher Lee.                                    EmptyПет Юли 19, 2013 2:20 pm by Жюстин Карпович

» Въпроси;;
Cher Lee.                                    EmptyСъб Юни 08, 2013 1:12 pm by Жюстин Карпович

» Другарче за рп.
Cher Lee.                                    EmptyПон Май 27, 2013 8:20 am by Léa Voltaire.

» Готови персонажи.
Cher Lee.                                    EmptyНед Май 26, 2013 8:02 pm by Léa Voltaire.

» Търся всичко останало..
Cher Lee.                                    EmptyНед Май 26, 2013 7:44 pm by Léa Voltaire.

» Emmelie 'Léa' Voltaire.
Cher Lee.                                    EmptyНед Май 26, 2013 4:32 pm by Виктор Карпович

» Алина.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ
Cher Lee.                                    EmptyНед Май 26, 2013 3:11 pm by Виктор Карпович

» Какво късметче ви се падна днес?
Cher Lee.                                    EmptyСъб Май 25, 2013 8:45 pm by Виктор Карпович

» Намисли си някой потребител преди да влезеш
Cher Lee.                                    EmptyСъб Май 25, 2013 8:34 pm by Жюстин Карпович


Cher Lee.

2 posters

The Host :: Basket. :: Basket :: Heroes

Go down

Cher Lee.                                    Empty Cher Lee.

Писане by Cher Lee. Вто Авг 28, 2012 8:15 pm

Cher Lee.                                    Tumblr_m94lxkfGCn1qec4gro1_500
- Candice Swanepoel. -

Пълно име:
Шарлот Елизабет Лий.
Никой не знае второто ми име просто, защото го мразя.


Години:
22
Родена съм на 9'ти ноември.


Характер:
Много странна и объркваща персона съм. Може да съм очарователна, мила, възпитана, но в същото време коварна, подигравателна и манипулативна. В очите ми винаги можеш да срещнеш презрение. Мразя почти всички, но не го показвам. Обичам да съм в центъра на вниманието. Решителна съм и обичам да контролирам нещата, както и хората. Затова успях да си намеря високо доходоносна работа. Властна съм и също така отмъстителна. По - хубаво да не съм ви взела на мушка, защото голяма част от мозъка ми е зает от лоши замисли и винаги имам много резервни планове и идеи, които искам да осъществя. Общителна съм и много обичам да се запознавам с нови и нови хора, но много малко са истински или просто приятни за мен. Дори и да лъжех на поразия, мразя някой да прилага тази дейност върху мен. Трудно се влюбвам, но лесно доверявам. Обичам да въртя мъжете на малкия си пръст и да се закачам с тях. Когато съм на публични места с хора съм не пречупима като стомана - никога не показвам слабост, винаги съм или със сладка и игрива усмивка, или с ухилена физиономия. Може да се забавлявам. От гимназията съм си спечелила титлата ,, The B!tch ''. Ъмм...обожавам купоните и не бих пропуснала нито един. 3'те думи, които допълнително ме описват? Ами... амбициозна, самоуверена, своенравна и т.н. Бих искала да няма ограничение за думите, които трябва да изредя. Много бързо променям мнението си, а също и настроението си.

История:
Не знам къде съм родена. Нито нищо от 9 годишна възраст. И не съжалявам. Отгледана съм от така наречената моя леля, но може би само за такава се представя. Мисля, че е просто близка приятелка на родителите ми. Е, живеехме заедно докато станах на 17 в Москва, Русия. Не се интересувах от миналото си, нито от информация за ''леля'' ми. Жената беше длъжна да просветли малко обстановката и ми разказа някой неща, но не ги помна особено. Бях малка и не се интересувах, не че сега се интересувам. Просто тя ми каза, че са загинали в катастрофа, а аз съм си ударила много лошо главата. Така и не разбрах как ме е намерила. В гимназията се запознах с много нови хора с различни характери и само една групичка ми допадна, на която след време станах нещо като ''лидер''. Лъжата се бе превърнала в моя майка, а кражбите в мое ежедневие. Никога не ни заловиха, че краде и дори хората не търсеха откраднатите си вещи нито се обаждаха в полицията. Ето, това и харесвах на Москва - никой не се безпокоеше за нищо и даже оставяха вратите си незаключени. Поделяхме дяла си по равно в тази така наречена ''групичка''. ''Леля'' ми започна да ме подозира, защото какво ли не правех. Крадях,, прибирах се късно,, играех си със..заблудени момчета. Криех всичко, но накрая тя разбра и си помислих, че вече имам достатъчно пари и просто избягах...е не бях сама. Бях влюбена и постъпката ми бе много глупава. Заедно с въпросното момче заминахме за Флорида, Америка. Родния ми език е американски, но съм научена също да говоря и ругая на руски. Продължавах с кражбите заедно с човека, по който бях хлътнала. Не ме интересуваше американското правосъдие и че може да ме затворят като птичка в кафез. Измъкнах се на косъм от затвора. Мъжът, с който избягахме и ми помагаше..ъхх..този в когото бях влюбена ме...той просто ме..предаде. Никой нищо не ми направи, от което бях объркана. От него ми остана само една гривна, която още нося на глезена на левия ми крак. Носи ми късмет и я обожавам заради изящната ѝ изработка. Сребриста е на цвят и на нея са издълбани някакви фигури. Нося я от както се помня, а в изработката и' има няколко части, където е прикрепен планински кристал. Обичам го. Обичам и студените цветове, но тези, които са малко бледи, защото може да се каже, че мразя ярките цветове. А от планинския кристал имам толкова много вкъщи и не напразно съм го сложила. Той просто е...просто е различен и все така единствен по рода си. Ето, затова го обожавам. Разбрах, че съм просто една бунтарка - нищо повече. Не смятам, че съм нещо специално както някой хора правят.
Душата и' е посетила Уран, Юпитер, Венера и Земя.


Призвание:
Градска бунтарка
Cher Lee.
Cher Lee.
Предатели;
Предатели;

Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 28.08.2012
Местожителство : the institute;

Върнете се в началото Go down

Cher Lee.                                    Empty Re: Cher Lee.

Писане by Виктор Карпович Вто Авг 28, 2012 8:35 pm

Добре дошла, Шарлот!
Виктор Карпович
Виктор Карпович
утешители;
утешители;

Брой мнения : 1019
Reputation : 11
Join date : 23.03.2012

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


The Host :: Basket. :: Basket :: Heroes

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите