The Host


Join the forum, it's quick and easy

The Host
The Host
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome
 photo foother_zps74c56111.png
Добре дошли в единствения по рода си рпг- форум по романа на Стефани Майер- Скитница! Земята е населена от непознати същества наречени Души. Оживелите хора се изолирани в почти безлюдни местности и са принудени да крадат и убиват, за да живея. Към кои си? Какъв си? Реши сам и се присъедини към нас, за да се потопиш в един нов и напълно различен свят.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Честито, Ивон!
Алис Серенус EmptyПет Юли 19, 2013 2:20 pm by Жюстин Карпович

» Въпроси;;
Алис Серенус EmptyСъб Юни 08, 2013 1:12 pm by Жюстин Карпович

» Другарче за рп.
Алис Серенус EmptyПон Май 27, 2013 8:20 am by Léa Voltaire.

» Готови персонажи.
Алис Серенус EmptyНед Май 26, 2013 8:02 pm by Léa Voltaire.

» Търся всичко останало..
Алис Серенус EmptyНед Май 26, 2013 7:44 pm by Léa Voltaire.

» Emmelie 'Léa' Voltaire.
Алис Серенус EmptyНед Май 26, 2013 4:32 pm by Виктор Карпович

» Алина.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ
Алис Серенус EmptyНед Май 26, 2013 3:11 pm by Виктор Карпович

» Какво късметче ви се падна днес?
Алис Серенус EmptyСъб Май 25, 2013 8:45 pm by Виктор Карпович

» Намисли си някой потребител преди да влезеш
Алис Серенус EmptyСъб Май 25, 2013 8:34 pm by Жюстин Карпович


Алис Серенус

2 posters

The Host :: Basket. :: Basket :: Heroes

Go down

Алис Серенус Empty Алис Серенус

Писане by Alice C. Нед Апр 29, 2012 5:00 pm

Алис Серенус Tumblr_m1fhqjgcOl1r5931uo3_250
„Боже, ако не се прибера до петнадесет минути, мама Олга ще ме накълца на парченца и всички в манастира ще ядат пюре от Алис!”
***
"- Каква е разликата между кокошките и петлите? Та те са се напълно еднакви.
- Петелът е мъжа, а кокошката - жената, миличка! Тя снася яйцата, които ядем.
-К-какво?! Яйцата, които ядем, излизат от дупетата на кокошките?! Повече няма да ям пържени яйца!!!"


Име и фамилия: Алис Серенус
Години: скромните 9 и половина
Призвание: Човек (?) ученик в манастир


Алис Серенус Tumblr_m1gxjswExA1r2bklmo1_500
Oopsy...

Част първа: Намиране
Прогарящите кожата юлски лъчи днес бяха скрили очарованието си зад купища кълбовидни облаци, а работещите монаси бяха загубили жизненото си настроение, защото мрачното небе ги потискаше. Обядът скоро трябваше да бъде сервиран, но главните жени, отговарящи за храната тепърва се връщаха от магазина с препълнени чанти… Но по закона на Мърфи, една от чантите трябваше да се скъса и всички плодове да изпопадат по полето. Няколко ябълки се търкулнаха по надолнището от трева и се блъснаха в някаква люлка.
- Оооох, ох, ох, ох … -изпъшка възрастната, закръглена жена и хукна с пъргавина, необичайна за възрастта й, към храната, сякаш там долу имаше озверял от глад човек и очакваше с нетърпение безплатната гощавка. Но това не бе напълно вярно… Долу наистина имаше човек, но толкова невинен и чист, че жената не можа да повярва на очите си.
- Боже Господи! – изплака тя и забравяйки за храната, се втурна към малкото същество, което я гледаше с големите си любопитни, сини очи и не разбираше нито къде се намира, нито какво се случва. Вероятно скоро го бяха оставили, щом не плачеше. Олга Серенус се огледа наоколо, но щом не забеляза никакви хора, реши да прибере съществото, приемайки го като дар божи.

Алис Серенус 600full-kristina-pimenova
*въздиш* Пак съм наказана...

Част втора: Израстване
- Алис, ела тука да те закопчая, миличка.
- Ама аз не искам да ме закопчаваш, навън е горещо! И не, няма да се разболея, лельо Жана! Та аз съм на шест годинки и половина , вече съм достатъчно голяма, за да взимам правилните решения, поне за това как да съм облечена навън. – убедена в словата си изрече и застана на буквичката Ф. Беше така сладка, с млечно бялата си кожа, златно руси коси и очи, по-сини от океана! Напомняше на някоя кукла барби по сладост! Винаги носеше косата си вързана на две плитки и едно „чоко” – бретонът й, което се явяваше като слабост на обитателите на манастира и когато направеше поредната си пакост, тя използваше срещу тях майсторски. Това дете си бе родено за актриса! Когато останеше само, а това се случваше доста често, започваше да рови из гардеробите на майките си и да измисля различни, по-интересни модели, с които да се увие и направи на „какичка”. Ако дрехите й се струваха неизползваеми, си правеше кукли от тях и започваше монолога си сутринта, и го приключваше при смрачаване. Можеше да говори цял ден без да млъкне, но й омръзваше да е сама… Тогава правеше пакости, а силното й любопитство се обостряше до неузнаваемост.
Ето как премина един от скучните й дни.
- Така, днес ще занесем храна на бедните и най-вероятно ще вземем нова крава за мля…Я, Алис, скъпа, какво правиш тук? Да не си гладна? Обядът е след два часа…
- Не съм гладна, мами! Просто… ми е скучно, стоя от пет часа сама в оная голяма стая и си играя с куклите, но и то, като всяко едно нещо, което правиш постоянно, писва! Та дойдох да проведа един високоинтелигентен разговор с вас!
Тези думи, излезли от устата на малкото същество, разбудиха бурен смях у събеседниците на девойката. Високоинтелигентен?!
- Лелее, какви думички си добавила в речника си! Браво миличка , значи си прочела „Хензел и Гретел”?
- Какви Хензел и Гретел, мамче! Изчетох всички книжки в библиотеката и вече се побърквам да стоя на едно място. Но… е, няма да ви досаждам, ако ми позволите да изляза. Ще си набера черешки…
- Но леля те наказа, миличка, не мога да те пусна…
И тогава тя пусна онзи детски поглед „чар” в действие – леко се ококори в жената, устните й се свиха, подобно на чакаща целувка, а бузките се издуха напред.
- Хаайде де, тя няма да разбере… а и аз не съм непослушна! Знаеш, тя не ми даде, защото се качих на дървото за черешки, но обещавам повече да не правя такива неща! И аз се научавам! – кимаше тя. Правеше доста често тази физиономия, но не осъзнаваше, че това се явява манипулация, а просто знаеше, че е метода, с който успява да си хапне или направи любимото нещо. – Смятам да си взема и куклите и да си поиграем в градината, а може да срещна Фреди и той да ми разкаже някоя от неговите интереееесни истории за моряци! – заподскача на едно място и се усмихна сияйно, а това бе последната капка суровост, останало у наивната жена и тя просто кимна.
- Но!!!!! Но се връщай след половин час, защото майка ти ще си дойде след един!
- ОБЕЩАВАМ! – извика, докато вече с бясна скорост тичаше към отворените врати… Да отиде към градината? Щеше да се поразходи из града! Обичаше да вижда светлините на големите сгради, да си говори с хората, макар и напълно непознати! Та дори да ги следва. Не веднъж й се бе случвало да прави компания на един или друг в дома му, докато леличките си мислят, че спинка в леглото си. Не осъзнаваше опасността, затова обичаше да си играе с огъня. Все още не се бе запитвала въпросите "Кой съм аз?! Фундаментален въпрос за всеки. Откъде идвам? Случайно ли съм? Или съм венец от усилията на поколения преди мен? Или съм нещастна и воняща на пот среща между пиян сперматозоид и друсана яйцеклетка с големи цици? " - цитат.

Част трета: Следва продължение…

Алис Серенус Tumblr_m1m2znOvvD1rqpl1xo1_500
Кристина Применова


Последната промяна е направена от Alice C. на Пон Апр 30, 2012 6:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Alice C.
Alice C.
Хора;
Хора;

Брой мнения : 105
Reputation : 0
Join date : 29.04.2012

Върнете се в началото Go down

Алис Серенус Empty Re: Алис Серенус

Писане by Роуд Дръзкото Желание Нед Апр 29, 2012 5:05 pm

Само избери сред кои бегълци ще си- Пустинни, Горски или Градски.
Иначе героя ти носи изключително очарование! Прекрасен е!
Роуд Дръзкото Желание
Роуд Дръзкото Желание
Хора;
Хора;

Брой мнения : 3669
Reputation : 0
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down

Алис Серенус Empty Re: Алис Серенус

Писане by Alice C. Нед Апр 29, 2012 5:10 pm

Избираааам си горски ^_^
Alice C.
Alice C.
Хора;
Хора;

Брой мнения : 105
Reputation : 0
Join date : 29.04.2012

Върнете се в началото Go down

Алис Серенус Empty Re: Алис Серенус

Писане by Роуд Дръзкото Желание Нед Апр 29, 2012 5:11 pm

Добре дошла, прекрасна малка ^^ Напълно одобрена. Добре си дошла с цялото си очарование.
Роуд Дръзкото Желание
Роуд Дръзкото Желание
Хора;
Хора;

Брой мнения : 3669
Reputation : 0
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down

Алис Серенус Empty Re: Алис Серенус

Писане by Alice C. Нед Апр 29, 2012 5:13 pm

Мерсииииииииии happybounce
Alice C.
Alice C.
Хора;
Хора;

Брой мнения : 105
Reputation : 0
Join date : 29.04.2012

Върнете се в началото Go down

Алис Серенус Empty Re: Алис Серенус

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


The Host :: Basket. :: Basket :: Heroes

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите