The Host


Join the forum, it's quick and easy

The Host
The Host
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome
 photo foother_zps74c56111.png
Добре дошли в единствения по рода си рпг- форум по романа на Стефани Майер- Скитница! Земята е населена от непознати същества наречени Души. Оживелите хора се изолирани в почти безлюдни местности и са принудени да крадат и убиват, за да живея. Към кои си? Какъв си? Реши сам и се присъедини към нас, за да се потопиш в един нов и напълно различен свят.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Честито, Ивон!
Завръщането. EmptyПет Юли 19, 2013 2:20 pm by Жюстин Карпович

» Въпроси;;
Завръщането. EmptyСъб Юни 08, 2013 1:12 pm by Жюстин Карпович

» Другарче за рп.
Завръщането. EmptyПон Май 27, 2013 8:20 am by Léa Voltaire.

» Готови персонажи.
Завръщането. EmptyНед Май 26, 2013 8:02 pm by Léa Voltaire.

» Търся всичко останало..
Завръщането. EmptyНед Май 26, 2013 7:44 pm by Léa Voltaire.

» Emmelie 'Léa' Voltaire.
Завръщането. EmptyНед Май 26, 2013 4:32 pm by Виктор Карпович

» Алина.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ
Завръщането. EmptyНед Май 26, 2013 3:11 pm by Виктор Карпович

» Какво късметче ви се падна днес?
Завръщането. EmptyСъб Май 25, 2013 8:45 pm by Виктор Карпович

» Намисли си някой потребител преди да влезеш
Завръщането. EmptyСъб Май 25, 2013 8:34 pm by Жюстин Карпович


Завръщането.

5 posters

Go down

Завръщането. Empty Завръщането.

Писане by the informant;; Чет Юни 28, 2012 7:58 pm

Привет, малки изчадия такива! Изключително ядосана съм ви, защото за разлика от миналия месец, сега направо сте се изложили! Толкова малко инфо в торбичката ми?! Както и да е, днешния ви журнал се нарича “Завръщането”, защото нашия болен-здрав Марк Пиер се завърна в цялата си прелест .
Първите, които изплуват в съзнанието ми за обсъждане, са Контесата и нейния скъпоценен “Пипи”. Контесо, наистина ли дух се всели в теб, или ти се прииска да нарушиш правилата на Баст и да усетиш мъжката, сексапилна плът? Определено се оказа не толкова невинна, колкото изглежда, но и Боунси не си поплюва, добре успя да я опипаш, а? Не се ли опитват да ни заблудят с престорена невинност? Много интересен въпрос… Да знаете, че следя под лупа всяко едно ваше движение. Ако искате билки, с които да измъкнете кожата на Роуд от Дръзкото Желание и неговите нечисти желания към Жасмин, то търсете растението, а не се отдавайте на перверзни мисли!
Горката Жасмин пък… пак попадна в ситуация на сексуален сърцетуп. Миличка, кажи ми кой предпочиташ, Дръзко Желание или Рен Милър? Или смяташ да ги теглиш на кантар цяла вечност? Рен от своя страна добре изигра картите си и освен освобождение от затвора, май-май ще си спечели и готина мацка в леглото, ха-ха! Очаквах да се понатискате, ама мина само с леко опипване и подръпване.
Роуд и Ивон още се влачат в мазето и си играят на съблазни ме- нахрани ме, което е доста интересно, като се замисля… Как си след мисълта за невярната плът, Ивон? Или тя не е толкова важна за теб? Хе-хе, не се тревожи, тепърва предстои да наблюдаваме издънките (или пък подвизите) на нашия скъп и обичан Роуд. С какво ли ще ни изненада той?
Не знам за него, обаче Саша се появи с цялата си прелест и направо ми нареса плитката! Саше, Жюстин не е ли прекалено борбена за теб? Напомняте ми на куче и котка, които единственото нещо, което не могат да направят, е да се помирят. Чудя се обаче къде ли ще му се види края на това? Джеб ви събра в доста (неизвестна) мисия и сега щете-нещете, ще траете.
Като заговорих за Джеб… ДЖЕБ БЕ, не ми ли четеш журналите?! Не ви ли казах, че тая Захир е опасна?! Прелъсти беглеца! Просто не е истина! Започвам да се притеснявам за мъжката аудитория в китната ни планета! Буквално го накара да се държи като лигаво, влюбено момченце, да я галка по главата и пее песнички! Горката Родена в Морската пяна, обезчести си хубавата глава с тяхната обичайна поза на съвкупление! Само ми е любопитно какво ще стане, когато Екатерина реши да продължи с композирането, подобно подписа си, ще стои до вратата и ще слуша хубавата музика, или ще си запушва ушите с огромни тапи и ще прави жалки опити за съсредоточаване наш скъп Джеб?
Алекса и Шарлът! Прекрасни мои близначки! Гледах ви, гледах ви и се чудя… наистина ли сте такива студенокръвни животни? Започвам да се стресирам от мисълта, че съществуват такива жени! Човекът, на когото толкова държи, е умрял, а тя твърди, че той си е виновен и в света оцеляват силните( да кажем, че от части е така, но вие изкарахте света арена за надмощие)! Боже, боже, накажи мен и хапливата ми уста, но не ме прави безчувствена ку***, като тази мис.
Както и да е, прескачам на обичаните ми Сахара и Марк, които продължават с чаровното си поведение на изненади, ласки, нежност и любов в неприлична осанка! Любопитна съм какво още е подготвила Жанет и дали има други изненади за рожденикът!
Антъни, как се чувстваш? Зарязан от гадина, лапнал до уши след божествена целувка и направо скапан физически? Същества, съчувствам му на този! Ще следя действията му и ще се моля да се освободи от мислите за онази “тасманинска жена’’ (цитат от скицата Саша, определение, лепнато на Жюстин).
И, Отровата се срещна с моя любимец Виктор! Вики, какво ще правиш сега? Ще я предадеш ли на търсачите, или не? Само един съвет преди това, каквито и мерки да предприемеш, гледай да не прекаляваш с подобни прякори от типа на “Малката’’, за да не се сдобиеш с нова синина… Че май-май освен желаещи да ти бъдат любовници, ще се появят и такива с мераци за убийство!

Така, така… виждате колко малко живот има в журналчето ми, заради вас! Надявам се следващия месец да компенсирате и да ме изненадате с много-много интересни и плодовити случки! Зоуи-шоко очите, не се притеснявай, със сигурност ще бъдеш включена, стига да си докараш привлекателното дупенце в някоя от темите и да направиш достатъчно интересна среща с друг играч, че да бъде забелязана от мен. (не че нещо, но аз съм като Big Brother, виждам всичко.).

the informant;


the informant;;
the informant;;

Брой мнения : 8
Reputation : 0
Join date : 20.04.2012

Върнете се в началото Go down

Завръщането. Empty Re: Завръщането.

Писане by Джеб Пет Юни 29, 2012 1:40 am

Чета, чета ама то докато изчета и то очите ми изтекоха хДхДхД Няма Пък, аз няма да правя жалки опити за съсредоточение, аз ще си се съсредоча най-нормално хД
Джеб
Джеб
Водач#2
Водач#2

Брой мнения : 148
Reputation : 0
Join date : 04.03.2012
Местожителство : Гранд Каньон

Върнете се в началото Go down

Завръщането. Empty Re: Завръщането.

Писане by Жасмин - Лунното сияние Пет Юни 29, 2012 11:29 am

Ех, не е много беден журнала ти този път (:
Не си пропуснала никой и сигурна съм, че всички се хилят пред мониторите, когато четат поредното твое изказване, както сега аз Завръщането. 1415013262Много неща се случиха, пък дано още повече да се случат Laughing
Жасмин - Лунното сияние
Жасмин - Лунното сияние
Душа;
Душа;

Брой мнения : 664
Reputation : 2
Join date : 12.05.2012

Върнете се в началото Go down

Завръщането. Empty Re: Завръщането.

Писане by Алекзандър Лесбърн. Пет Юни 29, 2012 2:17 pm

;дддд и на мен ми се струва, че със Жюстин може да не доживеем края на мисията..
Алекзандър Лесбърн.
Алекзандър Лесбърн.
Admin

Брой мнения : 207
Reputation : 0
Join date : 02.03.2012

https://thehostrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Завръщането. Empty Re: Завръщането.

Писане by Питър Боунс Пет Юни 29, 2012 5:43 pm

Пипи опипа Контесата с най- добри намерения, за да издебне духа Embarassed
Питър Боунс
Питър Боунс

Брой мнения : 106
Reputation : 0
Join date : 23.05.2012

Върнете се в началото Go down

Завръщането. Empty Re: Завръщането.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите