The Host


Join the forum, it's quick and easy

The Host
The Host
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome
 photo foother_zps74c56111.png
Добре дошли в единствения по рода си рпг- форум по романа на Стефани Майер- Скитница! Земята е населена от непознати същества наречени Души. Оживелите хора се изолирани в почти безлюдни местности и са принудени да крадат и убиват, за да живея. Към кои си? Какъв си? Реши сам и се присъедини към нас, за да се потопиш в един нов и напълно различен свят.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Честито, Ивон!
Местенцето на Пиер EmptyПет Юли 19, 2013 2:20 pm by Жюстин Карпович

» Въпроси;;
Местенцето на Пиер EmptyСъб Юни 08, 2013 1:12 pm by Жюстин Карпович

» Другарче за рп.
Местенцето на Пиер EmptyПон Май 27, 2013 8:20 am by Léa Voltaire.

» Готови персонажи.
Местенцето на Пиер EmptyНед Май 26, 2013 8:02 pm by Léa Voltaire.

» Търся всичко останало..
Местенцето на Пиер EmptyНед Май 26, 2013 7:44 pm by Léa Voltaire.

» Emmelie 'Léa' Voltaire.
Местенцето на Пиер EmptyНед Май 26, 2013 4:32 pm by Виктор Карпович

» Алина.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ
Местенцето на Пиер EmptyНед Май 26, 2013 3:11 pm by Виктор Карпович

» Какво късметче ви се падна днес?
Местенцето на Пиер EmptyСъб Май 25, 2013 8:45 pm by Виктор Карпович

» Намисли си някой потребител преди да влезеш
Местенцето на Пиер EmptyСъб Май 25, 2013 8:34 pm by Жюстин Карпович


Местенцето на Пиер

3 posters

Страница 1 от 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Местенцето на Пиер Empty Местенцето на Пиер

Писане by Марк Пиер Пон Май 14, 2012 10:30 pm

Местенцето на Пиер Moms-bedroom-2

Спалнята му пазеше спомен за бохемския му начин на живот с много книги и картини по стените. Нямаше кой знае каква мебелировка, легло и ниска маса, натрупана с листи, по които се четеше подредения му почерк, мек диван, раздърпан фотьойл, люлеещ се стол и много различни възглавници пръснати по пода за сядане. Харесваше му творческото настроение, която създаваше тази обстановка у него.
Местенцето на Пиер Tumblr_lpvvszsnFU1r1qrlfo1_500_large
Марк Пиер
Марк Пиер
Водач#1
Водач#1

Брой мнения : 1823
Reputation : 1
Join date : 29.04.2012

http://myheartstories.wordpress.com

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Сахара Вто Май 15, 2012 6:45 am

.


Последната промяна е направена от Сахара на Пет Окт 12, 2012 11:26 am; мнението е било променяно общо 1 път
Сахара
Сахара
Член на института
Член на института

Брой мнения : 1180
Reputation : 1
Join date : 13.04.2012

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Марк Пиер Вто Май 15, 2012 9:48 am

- Никакво доверие ми нямаш, нали? - Пиер се усмихна и помилва нежно бузата й. Кожата й сякаш гореше под пръстите му. Свободната му ръка, която в действителност не бе точно свободна пусна голямата й чанта, на пода в краката й, показвайки й че не го интересува какво има вътре. Е, не че не го интересуваше, изгаряше от любопитство, но нямаше да нахълта така в живота й, като престъпник, беше го правил достатъчно пъти с други, сега искаше нещо различно искаше да изгради доверие, не можеше да обясни защо, просто вътрешното му чувство казваше, че с тази жена трябва да бъде така. Приближи се към нея и я вдигна във въздуха, подпъхвайки ръце под коленете и мишниците й. Завъртя я така няколко пъти в центъра на стаята и се разсмя на глас.
- Как ти се струва бърлогата ми, скъпа ми Утешителке, какво говори стаята за притежателя си? - направи няколко крачки и я тръшна от височината на ръцете си върху мекото легло. Няколко възглавнички "избягаха" на пода правейки й място да се настани по-удобно. Наведе се и я целуна нежно по нослето.
- Спокойно, няма да те изнасилвам, почини си, докато аз си взема душ - отново я погали по бузата и се насочи към една странична врата зад която се криеше малката семпла баня.
Аз вярвам в мълчаливата любов.
Без думи, без крaсиви обещания,
без упреци, без молещи уста.
Аз вярвам само в нямото стардание
в сподавения порив на кръвта.

Очи в които погледа не гасне,
докосването нежно на ръце -
от клетви, от несдържан плач,
по-ясно говорят на човешкото сърце.

Тя всичките прегради побеждава,
тя вечен огън и нестихващ зов.
Как нея ще отминеш, ще забравиш?...
Аз вярвам в мълчаливата любов.
Марк Пиер
Марк Пиер
Водач#1
Водач#1

Брой мнения : 1823
Reputation : 1
Join date : 29.04.2012

http://myheartstories.wordpress.com

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Сахара Вто Май 15, 2012 10:02 am

-Да, нямам ти, и не мисля да лъжa


Последната промяна е направена от Сахара на Чет Окт 11, 2012 7:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Сахара
Сахара
Член на института
Член на института

Брой мнения : 1180
Reputation : 1
Join date : 13.04.2012

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Марк Пиер Вто Май 15, 2012 10:25 am

Взе си наистина бърз душ, не очакваше тя да дойде, всяка друга но не и тя, не се и надяваш на такова развитие. За момент облегна чело в студените плочки. "Какво ти става Марк, да не си на 13, от кога пък започна да търсиш любов и разбиране в жените?" Подсъзнанието му с право се подиграваше на действията му. Какво му беше щукнало, че се държеше като глупак. Е, доведе я тук и какво от това ...? "Какво лошо има човек да потърси малко топлина в този студен свят, защо и на мен да не ми се случи?" Контрира друга част на подсъзнанието му. Ръката му се стрелна и завъртя студената вода до края. Ледените струйки се застичаха по цялото му тяло и успокоиха до някъде напрегнатото му съзнание. Тялото му се разтрепери в знак на протест срещу студеното изтезание извършвано срещу него. Завъртя другия кран и водата стана вряла, стоя така, докато банята се изпълни с непрогледна пара. Накрая реши, че е време да провери какво прави гостенката му. Загърна се в един пешкир и излезе от малката баня. Жанет още лежеше така, както я бе хвърлил на леглото. Нямаше реакция от нейна страна на действията му. Приближи се бавно към гардероба и й обърна гръб, не че бе срамежлив, напротив нищо не му пречеше да се разхожда чисто гол пред нея, но знаеше че тя не обича голотата на телата. Явно бе нещо заложено надълбоко в нея, не искаше да й създава дисконфорт, нахлузи набързо някакви боксерки, а след тях последваха изтъркани, почти скъсани дънки и тениска. Леката памучна тъкан на тениската се напой с вода, когато я навлече на неподсушеното си тяло. Обърна се лице към нея и се приближи с бавни крачки към леглото, но не се качи при нея, а приседна върху падналите възглавнички, облягайки само лакътя си на леглото.
- Повярвай ми мога да го направя на каквато и да е планета, който и да я владее. Свободата всеки сам си я заслужава с действията и мислите си.
Марк Пиер
Марк Пиер
Водач#1
Водач#1

Брой мнения : 1823
Reputation : 1
Join date : 29.04.2012

http://myheartstories.wordpress.com

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Сахара Вто Май 15, 2012 10:44 am

11


Последната промяна е направена от Сахара на Пет Окт 12, 2012 11:27 am; мнението е било променяно общо 1 път
Сахара
Сахара
Член на института
Член на института

Брой мнения : 1180
Reputation : 1
Join date : 13.04.2012

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Марк Пиер Вто Май 15, 2012 11:04 am

Надигна се на колене, така че горната част на тялото му се извиси над ниското легло. Бутна я с ръка по рамото, да легне по гръб и се приведе над лицето й. Носовете им се опряха един в друг.
- Ако владетелката си ти ... ами - веселостта накара гласа му да звучи на пресекулки, направи замислена физиономия и съвсем неочаквано я целуна по устните, пламенно, но кратко - тогава май ще имам проблем, ти си умна, ще ме накараш да си мисля, че ми даваш свобода, но с всяко свое действие, с всяка своя дума ще ме превързваш към себе си, както правиш и в момента - ръката му се облегна отстрани на тялото й и я погали нежно по дланта - и аз не че няма да го осъзнавам, но ще ми е толкова приятно и ще изпитвам такова удоволствие, че нямам да имам нищо против. Бих казал, че при такъв сценарии печелим и двамата - рязко се отдръпна и се засмя. В действителност вярваше в това, което каза. Самата свобода за него бе да ти бъде даден избор и ти сам да избереш на къде да тръгнеш, ако не ти се дава избор, то ти си го издействаш и т.н. Примигна объркано при рязката смяна темата.
- Творчество? А, картините - той махна разсеяно с ръка към стените на стаята си - почитател съм на всичко красиво, на всичко направено или написано със смисъл и вдъхновение - обичаше да се наслаждава на красивите фигури или цветове, на думите изписани от даден писател, които те завладяват и те прехвърлят в един различен свят. Надигна се и легна до нея, измествайки я към стената.
- Всъщност точно картините и книгите исках да ти покажа водейки те тук, ти си имаш голяма цветна градина, аз си имам книги и картини, те са моята градина ... не мога да си позволя истинска нали разбираш, заради радиацията - някак извинително добави той.
Марк Пиер
Марк Пиер
Водач#1
Водач#1

Брой мнения : 1823
Reputation : 1
Join date : 29.04.2012

http://myheartstories.wordpress.com

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Сахара Вто Май 15, 2012 12:31 pm

11


Последната промяна е направена от Сахара на Пет Окт 12, 2012 11:28 am; мнението е било променяно общо 1 път
Сахара
Сахара
Член на института
Член на института

Брой мнения : 1180
Reputation : 1
Join date : 13.04.2012

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Марк Пиер Сря Май 16, 2012 10:49 am

Копнееш ли да те целуна? -
Стиховлюбено.
И пчелно-цветно.
Топлопролетно.
Вълшебнотрепетно.
И лудо...

Да те събудя
със Мечта-Целувка
от съня ти зимно-прозаичен?...

Знай, че е взривоопасно!
Наркотично...
Вирусно-заразно...
Може би... ще кихнеш...
И навярно ще ме искаш -
до безкрайност...

- Бих я живял в градината ти ... - каза той усмихнато потърквайки носа й със своя, прехапа за момент долната си устна и продължи - но само ако ти си там, защото ти си най-красивото цвете - вече определено звучеше клиширано. Хайде стегни се моето момче, какво ти става? Това не е жена, която копнее да й свалят звезди и да й правят комплименти, нали точно за това я харесваш, защото е различна, защото те кара да мислиш, а не да повтаряш заучени фрази ... Да, звучеше точно така клиширано, като влюбен глупак, но как да й обясни, че този път го чувства наистина така, че не е само заучена фраза използвана за свалка десетки пъти преди да срещне нея. О, какво ли не би дал разума му да се върне отново на мястото си и да започне да функционира рационално и логично, както си беше свикнал ... всъщност имаше едно нещо, което не би дал, за да си върне бистрия ум и точно това го правеше толкова разсеяно влюбен, не би разменил за нищо на света трепета, който го обземаше гледайки я, слушайки я, мислейки за нея.
Облегна се на лакътя си завъртян с лице към нея и прокара показалеца на свободната си ръка по корема й, сякаш е изследваше, дали й харесва да бъде докосвана там. Харесваше му да усеща, как гръдния й кош се надига и спуска, докато диша. Би могъл да я гали с часове, с дни, със седмици и месеци без да му омръзне да го прави.
- Страхуваш ли се от мен? - изведнъж смени посоката на разговора той и зачака със стаен дъх за отговора й. Не искаше да я принуждава, да я притиска ... След като тишината се проточи, без да получи отговор. Той затвори очи и продължи почти бездиханно - малко съм уморен, за да мога да шофирам веднага на обратно, но ако ми дадеш 2 часа да дремна, ще те прибера веднага след това - завъртя се на другата страна, обръщайки й гръб и скривайки лицето си от нея.
Марк Пиер
Марк Пиер
Водач#1
Водач#1

Брой мнения : 1823
Reputation : 1
Join date : 29.04.2012

http://myheartstories.wordpress.com

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Сахара Сря Май 16, 2012 1:41 pm



Местенцето на Пиер Pashin_by_bigred_doogster-d3lnnga


Последната промяна е направена от Сахара на Пет Окт 12, 2012 11:29 am; мнението е било променяно общо 1 път
Сахара
Сахара
Член на института
Член на института

Брой мнения : 1180
Reputation : 1
Join date : 13.04.2012

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Роуд Дръзкото Желание Пет Май 18, 2012 1:03 pm

Едва ли го познавахте в тази му форма, но дори и попийнал, Роуд успяваше да се задържи на краката си и да държи мислите си почти трезви, докато крачеше напълно щастлив и с усмивка на лице по коридора. Вече бе минал успешно през женската компания на няколко прекрасни дами от групата, където си получи прекрасния масаж, който успокои сетивата му и го върна обратно в играта с бутилката в ръка, отнета му по- рано от господин Пиер. Онзи шоколад... дори не си спомни какво се случи с него и дали го изяде целия, но се чувстваше значително по- добре, когато се отпусна наистина и усети, че е в свои води.
Все още го дразнеше онова присъствие в главата му и на няколко пъти посегна към раната, но когато осети марлята, се отказваше, защото само при мисълта колко щеше да го ступа Ивон, а той определено нямаше да я удари, независимо от причината и дали щеше да го пребие от бой. Другият вариант беше тя да го изостави и да се върне при групата си Търсачи, но това никак не му харесваше повече от предишния. Затова "стой си чичко Роуд на дупето, пий си скоча и не се опитвай да извадиш Дръзко Желание от себе си, докато не дойде същински лечител", подсказваше мозъка му, а при тези мисли Дръзко Желание се размърдваше едва осезаемо и караше Роуд да го притисне в невидима хватка, която се случваше само в главата му, но явно причиняваше истинска болка на Душата.
Оставаха му само няколко крачки до вратата, на която изрично бе оповестено, че стаята е на Марк Пиер, взети с два големи подскока, предизвикващи малко от разливането на спиртната течност. Нахлу в стаята на Пиер като хала без да се замисля, че той може да има някакви лични занимания, както обикновено правеше, когато сутрин събуждаше в тъмните часове на денонощието повечето от Градските бунтари, за да сменят патрула на останалите, висели до сега на вън.
Първата му реакция можеше да бъде сравнена с реакцията на сгазило дете, което заотстъпва бавно и тихо назад, макар вече да беше всяло смут.
-Оу, Марк, брат, съжалявам.- вдигна ръце защитнически пред себе си Роуд и с налудничава усмивка стигна почти до вратата, когато фокусира разфокусирания си поглед върху лицето на жената. Очите му се ококориха като на бухал, който виждаше най- очарователната сова в гората да размята пера на ляво и на дясно с някой елен. Но всъщност той беше лично потресен не от действията, които бе прекъснал, не от това, че ги бе прекъснал.- Ти какво правиш тука?- ченето му увисна във въздуха, а ръката му бе толкова отпусната, че дулото на бутилката пропускаше течността да се излива върху стария килим, а той от своя страна подгизваше от алкохол.- Марк, бързо, аз ще пазя вратата, докато ти я завържеш!- въодушевено изтърси Роуд и хлъцна пияно, докато затискаше вратата толкова упорито, сякаш някой се опитваше да я отвори наистина от другата страна.
Роуд Дръзкото Желание
Роуд Дръзкото Желание
Хора;
Хора;

Брой мнения : 3669
Reputation : 0
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Сахара Пет Май 18, 2012 3:24 pm

11


Последната промяна е направена от Сахара на Пет Окт 12, 2012 11:31 am; мнението е било променяно общо 1 път
Сахара
Сахара
Член на института
Член на института

Брой мнения : 1180
Reputation : 1
Join date : 13.04.2012

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Марк Пиер Съб Май 19, 2012 10:18 am

Обръщаше се за да отговори на Жанет, че изобщо не смята тяхната втора среща за грешка и би копнял за трета, в момента в който я остави пред дома й, когато вратата на стаята му се отвори с трясък. Какво по дяволите? завъртя се рязко, точно преди устните му да докоснат ухото на жената до него. О, Роуд ... за месеца през който го нямаше, бе забравил колко социален ставаше, като пийне и тръгваше по стаите да си търси компания. Докато се надигаше с намерението да прати Роуд от другата старана на вратата и да я заключи за по-сигурно ... макар че поведението на приятеля му се стори доста странно, до сега не е предлагал да вързват жени, обикновено идеите му, когато се случеше да го спипа в интимна обстановка с някой, бяха да си направят тройка или нещо такова, но за първи път споменаваше за вързване, може би Дръзко Желание да не е опитвал вързване в секса. Главата му се изпълни с фантазия, как вързва Жанет с копринени шалчета за таблата на леглото и разполага с тялото й, разбира се без Роуд наблизо ... когато почувства шамара. О, какъв шамар, главата му се завъртя и набързо се изпразни от всички еротични картинки, които владееха съзнанието му до преди минутка. "Какво по дяволите?"... Не можеше въобще да вдене какво правят тия двамата, определено и на двамата им хлопаше дъската. Но пък на ум отбеляза, как изглежда Жанет когато е наистина вбесена, макар че идея нямаше защо е в това състояние.
- Скъпа? - боже, той скъпа ли я нарече, май шамара е бил по силен от колкото трябва, мозъка му наистина не функционираше правилно. А, тя изглеждаше толкова секси, като разярено коте, което напада лъв. Скочи зад нея и обви ръце около тялото й, прихващайки нейните плътно, за да не може да мърда. Поне реакциите му бяха бързи, може и да не разбираше какво става, но не му се искаше да остави тези двамата да се избият един друг, а и него междувременно.
- НЯКОЙ ДА МИ ОБЯСНИ КАКВО СТАВАААААААААААА? - вече крещеше той, гледайки право в Роуд, тъй като Жанет бе с гръб към него и нямаше как да отчете вбесената му физиономия.
Марк Пиер
Марк Пиер
Водач#1
Водач#1

Брой мнения : 1823
Reputation : 1
Join date : 29.04.2012

http://myheartstories.wordpress.com

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Сахара Съб Май 19, 2012 11:33 am

11


Последната промяна е направена от Сахара на Пет Окт 12, 2012 11:32 am; мнението е било променяно общо 1 път
Сахара
Сахара
Член на института
Член на института

Брой мнения : 1180
Reputation : 1
Join date : 13.04.2012

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Роуд Дръзкото Желание Съб Май 19, 2012 1:04 pm

-Господи! Жена ти си ненормална!?- жаргона му се прояви... същият онзи жаргон, който просто си избиваше на лека селянщина, когато подпийнеше.
Очите му бяха ококорени срещу Сахара невярващо на уменията й, въпреки че ги бе изпитал вече върху себе си и можеше да заключи с чиста съвест, че си я биваше в тези неща и никак не му се искаше да се намесва, когато вратата го подпираше толкова приятно и нежно и не заплашваше да го остави без достойнството му, което му допринасяше една от причините все още да е жив... как можеше да се откаже от плътските удоволствия, когато живота му намираше някаква утеха в тях? Не, бейби! Нямаше шанс да направи това и му се стори по- безопасно да подкрепя Марк морално и от далеч, докато тя не го повали.
Роуд, стъпил здраво на земята, както и преди минути, докато влизаше и преди да се бе облегнал на дървената плоскост, стовари ръката си върху нея достатъчно силно, че да я върне на леглото. Крака й изобщо си нямаше работа на онова място и определено не можеше да изостави Марк в толкова съдбоносен за бъдещето на удоволствието му момент. Подаде ръката си към него, докато сочеше нея с другата.
-Тая ненормалница и мен се опита да убие! И продължава да ме нарича Дръзко Желание! Аз съм Роуд!- почти изкрещя той и дръпна ръката си, която бе подал за помощ към Марк точно в момента, в който той сигурно щеше да я хване.
Роуд Дръзкото Желание
Роуд Дръзкото Желание
Хора;
Хора;

Брой мнения : 3669
Reputation : 0
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Марк Пиер Съб Май 19, 2012 1:31 pm

Добре де, определено всичките му познати бяха за психиатрия, това го осъзнаваше, както осъзнаваше болезнената, пареща острота в слабините си. Дали да не се направи на умрял и да ги остави двамата да се избият? Това му звучеше като добра идея ... Все пак двама ненормалници по-малко на тоя свят, на кой му пука въобще. Лежеше на хладния под, чувстваше се сравнително добре в това положение, но знаеше, че като стане и се размърда, ще му причернее пред очите. Определено Жанет свърши това, което радиацията не бе, едва ли някога Пиер щеше да се похвали с поколение след такава интервенция върху половите му органи. Усмихна се горчиво. Имаше чувството, че са минали часове, лежейки така и мислейки за двамата луди в стаята, но всъщност всичко бе преминало през мозъка му за секунди. "По дяволите, Роуд, най-малко с теб искам да се бия" помисли си горчиво той и стана рязко. Неговата философия за всички гадни неща, беше една и съща правиш го рязко и бързо и преди да се осъзнаеш всичко е свършило. Юмрука му се стовари в корема на Роуд, който се прегъна и седна във фотьойла.
- Какво ти става? Ти ... точно ти, ти който ми счупи носа, за това че просто съм обвинил Ивон, дори не я бях докоснал, та ти ... нахлуваш в стаята ми и удряш момичето ми - не му достигаше дъх и думите излизаха на пресекулки от стиснатите му устни - какво се предполага да направя аз? да те убия? - Пиер вече целия трепереше от яд и гняв, искаше му се да живее на необитаем остров, писна му от глупостите на всички. Обърна гръб на Роуд и отиде до легло, където Жанет се бе свила.
- А, пък ти ... - тук вече зацикли, не намираше думи просто - ти ... ти ... не мога да те разбера ... какво толкова ти направих? - за да излее гнева си някъде удари стената с всичката си сила. Чу изпукването на костиците на пръстите си. Да, страхотно, сега и ръката си счупих! Живота е просто прекрасен! Стовари се на леглото.
- Да не си мръднала, ако не искаш да те завържа - каза заплашително към свитата жена. Едва ли можеше да го изненада, при положение, че вече бе нащрек за откаченото й поведение, но реши все пак да я предупреди, за нейно собствено добро.
Вдигна глава и погледна Роуд.
- Давай, ти си първи ... Какво по дяволите става тук?
Марк Пиер
Марк Пиер
Водач#1
Водач#1

Брой мнения : 1823
Reputation : 1
Join date : 29.04.2012

http://myheartstories.wordpress.com

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Сахара Съб Май 19, 2012 1:44 pm

11


Последната промяна е направена от Сахара на Пет Окт 12, 2012 11:33 am; мнението е било променяно общо 1 път
Сахара
Сахара
Член на института
Член на института

Брой мнения : 1180
Reputation : 1
Join date : 13.04.2012

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Роуд Дръзкото Желание Съб Май 19, 2012 2:20 pm

Роуд вече съжаляваше, че е ударил Сахара и то не защото получи страхотен удар в корема от Марк, а защото когато видя как тялото й безтегловно се отпусна на леглото, удряйки главата си в ръба. Не бе удрял жена, докато не беше срещнал Сахара, която не за първи път си изяде нещо от него, но миналия път беше спринцовка с приспивателно, а тогава дори отново бе ударила главата си, докато се свличаше на пода. Сега не просто я беше ударил, а я бе накарал да се стовари върху леглото, до което имаше цял метър и половина и бе ударила главата си много по- жестоко.
Нацупи се, но в следващия момент получи удара си и се стовари на табуретката, изплювайки част от кръвта си в ръката, която бе пред устата му. Острата болка се настани на удареното място и заплашваше да се разлее по цялото му тяло, изпращайки кръвта му обратно в устата, а това се оказа наистина болезен път до там за тялото му, което се преви повече от възможното.
-Тя накара онази шибана душа да си представя как е с моята Ивон!- дрезгаво обясни Роуд и се закашля отново, виждайки как капчиците кръв се стичат по дланта му.- Заради нея съм буден, а после ме върза! Как я защитаваш? Опита се да ме приспи и не ми даде да извадя Душата от себе си!!- почти извика ядно Роуд.
Неговата версия не можеше да се приеме като най- действителната, но беше единственото правдоподобно, което в момента излизаше в главата му и можеше да обясни и единствената грешка на Сахара, която виждаше спрямо себе си.
Роуд Дръзкото Желание
Роуд Дръзкото Желание
Хора;
Хора;

Брой мнения : 3669
Reputation : 0
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Марк Пиер Съб Май 19, 2012 2:35 pm

Марк се присламчи към Жанет. Главата й кървеше. В него се бориха страха, че е наранена и радостта, че е спряла да го удря поне за малко. Тази жена му влияеше зле на нервната система. Чуваше обърканото обяснение на Роуд, но някак си нещата в главата му не успяваха да се подредят съвсем по местата си. Тревогата надделя и той стана, взе хавлиената кърпа, която бе метнал на стола след банята, дръпна бутилката на Роуд и напой допре меката тъкан. Приближи се и седна на колене до леглото. Допря импровизираната превръзка до главата на Жанет и усети, как цялото й тяло се напряга.
- Спокойно, всичко ще е наред! - едва прошепна той. В този момент не знаеше дали успокоява нея или себе си. Искаше му се да срита пияния задник на Роуд и извъртя глава към него, но в тази минута съжали. Той продължаваше да кашля кръв и въздуха му излизаше с хриптене. Оставаше да се появи и лудата му жена и да го обвини за всичко това.
Пиер се отпусна и хвана главата си с две ръце. "В какво се бе забъркал?" Изведнъж истеричен смях изпълни стаята. Всичко това му се струваше сюрреалистично.
- Добре, Роуд ... сключваме сделка, аз няма да дразня Ивон, която всъщност напъха тази Душа в теб - каза накрая, когато успя да се успокой - а, ти няма да се опитваш да убиеш Жанет, за дето е върнала стария РОуд - не доумяваш, как самия му приятел не вижда, че Жанет в случая е добрата ...
Марк Пиер
Марк Пиер
Водач#1
Водач#1

Брой мнения : 1823
Reputation : 1
Join date : 29.04.2012

http://myheartstories.wordpress.com

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Сахара Съб Май 19, 2012 3:15 pm

11


Последната промяна е направена от Сахара на Пет Окт 12, 2012 11:35 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Сахара
Сахара
Член на института
Член на института

Брой мнения : 1180
Reputation : 1
Join date : 13.04.2012

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Роуд Дръзкото Желание Съб Май 19, 2012 4:27 pm

-Господи...- прошепна Роуд, докато наблюдаваше безжизненото женско тяло, което сякаш губеше цвят.
Сърцето му сякаш бе спряло, но в същото време искаше да излезе от гърдите му. Бе виждал смърт... много често и доста напоследък, но не му се бе струвала толкова ужасяваща, както състоянието на Сахара в момента. Не искаше да вижда изражението на лицето на Марк, щеше да бъде като поредния удар на истина, който щеше да получи от съдбата и който определено не искаше. Но истината сама го удряше в лицето, показвайки му колко безжизнена беше Сахара и как тя сякаш искаше да се отпусне за винаги в тази свита поза.
Пое си дълбоко въздух, но той сякаш проряза гърлото му и накара Роуд да изплюе поредната храчка кръв преди да се изправи окончателно на крака и да изтича извън стаята към лечебната зала.
***
Ръцете му ровеха забързано из шкафчетата търсейки някакви остро миришещи неща, с които не веднъж го бяха будили след тежко пиянство и не веднъж бе будил припаднали бунтари. Знаеше как действат и макар да миришеха по- зле от три дневно носени чорапи, мириса им сякаш беше лечебен. Пръстите му трепереха като на наркоман, който търсеше още малко от онази последна доза... поне една прашинка наркотик, но всъщност Роуд не изпитваше пряка нужда от търсеното, а когато го намери почти му олекна, но сега трябваше да побърза към стаята на Марк.
***
-Марк... аз, онези смърдящите работи!- опита се да свърже изречение Роуд, докато му подаваше малкото, зелено и стъклено шишенце със силно смърдящата течност, която можеше да го накара да се чувства всички мръсни чорапи като чист планински въздух.
Роуд Дръзкото Желание
Роуд Дръзкото Желание
Хора;
Хора;

Брой мнения : 3669
Reputation : 0
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Марк Пиер Съб Май 19, 2012 5:21 pm

Марк целия се разтрепери, докато наблюдаваше, борещото се тяло на Жанет. Роуд изчезна на някъде и го остави сам с мъката му. Дано, да бягаше бързо, защото опомнеше ли се Пиер щеше да го гони до дупка за отплата за това, което стори на Жанет. Може и да беше ненормалница, но си беше неговата лудетена и нямаше да просто дори на Роуд, за това че му я отне още преди да я опознал дори. С леки движения започна да почиства раната й, надявайки се това да и помогне по някакъв начин. Поне кървенето бе спряло, успокои се той. Доближе лицето си до нейно и усети успокояващия й дъх. Бе съвсем лек, но все пак тя дишаше. Целуна нежно устните й и прехвърли тялото си на леглото, настанявайки я да легне върху гърдите му. Залюля е като дете в прегръдките си. В този момент в стаята отново влетя РОуд, размахващ някакво шишенце, пред лицето му. Дръпна ръката му надолу и поднесе смърдящото нещо под носа на Жанет. Не бе сигурен дали това ще подейства, но затай дъх ... погледна жлъчно към приятеля си и процеди през зъби.
- Надявам се, да се молиш на всички богове, познати и непознати, тя да оцелее, защото иначе не знаеш какво ще ти се случи ...
Остави репликата да виси в тишината на стаята. И погали отново косата на Жанет.
Марк Пиер
Марк Пиер
Водач#1
Водач#1

Брой мнения : 1823
Reputation : 1
Join date : 29.04.2012

http://myheartstories.wordpress.com

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Сахара Съб Май 19, 2012 6:16 pm

11


Последната промяна е направена от Сахара на Пет Окт 12, 2012 11:36 am; мнението е било променяно общо 1 път
Сахара
Сахара
Член на института
Член на института

Брой мнения : 1180
Reputation : 1
Join date : 13.04.2012

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Марк Пиер Съб Май 19, 2012 9:19 pm

- Шшшшшт, мълчи за малко и просто се отпусни! - Марк говореше тихичко и я галеше по главата. Не намираше смисъл в думите й, но не беше сега времето да я разпитва, точно какво има предвид. Харесваше му да усеща тялото й до себе си, но не по някакъв еротичен начин, а просто ей така, бе щастлив, че дишането й стана равномерно.
- Знаеш ли, красива си, дори когато си в безсъзнание - усмихна се той, продължавайки да я гали - Дори и когато ме пребиваш от бой, пак си секси, да знаеш - опита се да се пошегува, макар че не му се получи изключително добре.
Искаше да и каже толкова неща, а ръсеше само глупости. А, на всичкото отгоре Роуд се бе оттеглил успокоен на един от меките фотьойли и може би от алкохола или от преумора, Марк вече чуваше тихите му похърквания. Не искаше да я притеснява, но бе нужно да знае истината. Ако тя наистина бе различна, ако наистина искаше да предаде Роуд, може би искаше да предаде и него, кой знае. Така че ... бързо, както се отлепя лейкопласт, той пое дъх и попита.
- Ще ми кажеш ли истината, какво точно се е случило между теб и Роуд? - Ръцете му се стегнаха около нея, макар че внимаваше да не и причинява болка, но нямаше да допусне тя да се разбеснее пак.
Марк Пиер
Марк Пиер
Водач#1
Водач#1

Брой мнения : 1823
Reputation : 1
Join date : 29.04.2012

http://myheartstories.wordpress.com

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Сахара Съб Май 19, 2012 9:34 pm

11


Последната промяна е направена от Сахара на Пет Окт 12, 2012 11:37 am; мнението е било променяно общо 1 път
Сахара
Сахара
Член на института
Член на института

Брой мнения : 1180
Reputation : 1
Join date : 13.04.2012

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Пиер Empty Re: Местенцето на Пиер

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите