The Host


Join the forum, it's quick and easy

The Host
The Host
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome
 photo foother_zps74c56111.png
Добре дошли в единствения по рода си рпг- форум по романа на Стефани Майер- Скитница! Земята е населена от непознати същества наречени Души. Оживелите хора се изолирани в почти безлюдни местности и са принудени да крадат и убиват, за да живея. Към кои си? Какъв си? Реши сам и се присъедини към нас, за да се потопиш в един нов и напълно различен свят.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Честито, Ивон!
Балната зала. - Page 4 EmptyПет Юли 19, 2013 2:20 pm by Жюстин Карпович

» Въпроси;;
Балната зала. - Page 4 EmptyСъб Юни 08, 2013 1:12 pm by Жюстин Карпович

» Другарче за рп.
Балната зала. - Page 4 EmptyПон Май 27, 2013 8:20 am by Léa Voltaire.

» Готови персонажи.
Балната зала. - Page 4 EmptyНед Май 26, 2013 8:02 pm by Léa Voltaire.

» Търся всичко останало..
Балната зала. - Page 4 EmptyНед Май 26, 2013 7:44 pm by Léa Voltaire.

» Emmelie 'Léa' Voltaire.
Балната зала. - Page 4 EmptyНед Май 26, 2013 4:32 pm by Виктор Карпович

» Алина.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ
Балната зала. - Page 4 EmptyНед Май 26, 2013 3:11 pm by Виктор Карпович

» Какво късметче ви се падна днес?
Балната зала. - Page 4 EmptyСъб Май 25, 2013 8:45 pm by Виктор Карпович

» Намисли си някой потребител преди да влезеш
Балната зала. - Page 4 EmptyСъб Май 25, 2013 8:34 pm by Жюстин Карпович


Балната зала.

+2
Сахара
Роуд Дръзкото Желание
6 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Балната зала. - Page 4 Empty Балната зала.

Писане by Роуд Дръзкото Желание Сря Май 09, 2012 6:22 pm

First topic message reminder :

Балната зала. - Page 4 Tumblr_lzuzc8gItp1r6d67xo1_500_large
Роуд Дръзкото Желание
Роуд Дръзкото Желание
Хора;
Хора;

Брой мнения : 3669
Reputation : 0
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down


Балната зала. - Page 4 Empty Re: Балната зала.

Писане by Роуд Дръзкото Желание Нед Май 27, 2012 12:38 pm

-Но...- започна Роуд и за миг се замисли дали наистина не е по- добре да си тръгне... въпреки че професията й не го спираше. Струваше му се, че няма нищо нередно в нея и може би беше така. Ако беше адвокат, то тя със сигурност съдеше Души, нямаше защо да съди хора, защото за тях нямаше процес... просто завършваха по доста душевен начин с душа в себе си.
Обърна се веднъж- дваж, за да погледне вратата, така както я бе погледнал и се бе поколебал след свалянето на маските. Вероятността да си тръгне в момента бе хиляди пъти по- малка, но все пак имаше едно огромно чувство на несигурност.
"Теб, ако те е страх, мен не ме е страх. Аз съм Душа!", прокънтя гласа на Дръзко Желание в главата, "Остави ме сам поне за пет минути, ти си имаш Ивон, а аз кой си имам?"
Това бе стреснало Роуд и той изостави голяма част от избора си върху раменете на Дръзко Желание, а той не изпитваше никакъв страх за себе си и това го накара да хване Жасмин за ръката и да я обърне към себе си светкавично, което я накара да залитне и да се блъсне в гърдите му. Прегърна я през кръста и се надвеси над нея, за да я погледне в очите директно.
-Ако не ме искаш, бих си тръгнал!

Роуд Дръзкото Желание
Хора;
Хора;

Брой мнения : 3669
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down

Балната зала. - Page 4 Empty Re: Балната зала.

Писане by Жасмин - Лунното сияние Нед Май 27, 2012 9:01 pm

Както стоеше жената усети колебанието му, макар да не видя погледа, който отправи към изхода, все още обърната с гръб. Сега, гледайки в тези нормални човешки очи, Жасмин се запита как изглеждаше тя в неговите...Усети борбата му, така характерна за душите, но не и за хората като него. Накрая онзи, който бе опознала тази вечер, победи. Усети го по начина, по който я дръпна - малко по-силно и тя се озова лице в лице с него. Толкова близо...Думите му я поразиха. Как можеше да си мисли, че не го иска, глупак! Тя щеше да му покаже колко жадувана бе компанията му за нея. Нямаше място за стъпки, Жасмин се наведе, хващайки главата му с длани. Така обгърнат той изглеждаше толкова близък и сладък. В следващите й действия нямаше разумно обяснение, само една дълбока необходимост, граничеща с лудостта. Не бе нежно както първия път, а страстно, даряващо много и изискващо също толкова...
Все още с длани, обгърнали лицето му, забравяйки всичко около себе си, тя се наведе и жадно впи устни в неговите. Зъбите й минаха през устните му, карайки ги да се разтвори и когато те й се подчиниха, езикът й на свой ред властно подхвана лудешки танц с неговия собствен, борещ се за надмощие. Не направи нищо повече, само го целуна с онази страст, която не мислеше, че притежава. Нямаше съмнения, нито обяснение и тя не се нуждаеше от такова. Бяха тук, тази нощ, а следа това едва ли щяха пак да се видят и Жасмин реши да използва пълноценно времето си, не губейки време в приказки. Въпреки това, накрая тя се отдалечи от него, опирайки чело о неговото, както бе направил той след първата им целувка, дишайки накъсано. Опитваше се да диша нормално, което нямаше шанс да стане скоро, но промълви към него.
- Мислиш, че не те искам? Ако не те исках, щях ли да сторя това? - Жасмин нямаше в предвид онова плътско чувство да искаш тялом някой, съвкуплението между мъжа и жената, а нещо по-невинно, граничещо с нуждата да се почувстваш сигурен поне за миг в компанията на някой друг...
Жасмин - Лунното сияние
Жасмин - Лунното сияние
Душа;
Душа;

Брой мнения : 664
Reputation : 2
Join date : 12.05.2012

Върнете се в началото Go down

Балната зала. - Page 4 Empty Re: Балната зала.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите